Svētdiena, 05. Februāris, 2023. Agate, Selga, Silga, Sinilga

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Apvienotajā Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas un Sociālo un veselības lietu komitejas sēdē deputāti izskatīja lēmuma projektu par Bauskas novada pašvaldības dalību „Reģionālo attīstības centru apvienībā”. Lai nodrošinātu pilnvērtīgu Reģionālo attīstības


2015.03.11 Komentāri (0) Apvienotajā Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas un Sociālo un veselības lietu komitejas sēdē deputāti izskatīja lēmuma projektu par Bauskas novada pašvaldības dalību „Reģionālo attīstības centru apvienībā”. Lai nodrošinātu pilnvērtīgu Reģionālo attīstības

Apvienotajā Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas un Sociālo un veselības lietu komitejas sēdē deputāti izskatīja lēmuma projektu par Bauskas novada pašvaldības dalību „Reģionālo attīstības centru apvienībā”. Lai nodrošinātu pilnvērtīgu Reģionālo attīstības centru apvienības darbību un interešu aizstāvību, reģionālās nozīmes centru pašvaldību domes ir atzinušas, ka nepieciešams izveidot neatkarīgu biedrību „Reģionālo attīstības centru apvienība”, kura darbosies līdzīgi kā Lielo Pilsētu Asociācija, kura pārstāv nacionālās nozīmes attīstības centrus – republikas pilsētas. Paredzēts, ka biedrības galvenie mērķi būs: īstenot reģionālo attīstības centru ekonomisko un tiesisko interešu aizsardzību; veicināt reģionālo attīstības centru sadarbību ar pārējām Latvijas pašvaldībām; veicināt reģionālo attīstības centru sadarbību ar Latvijas Republikas, starptautiskajām un citu valstu institūcijām un organizācijām; veicināt reģionālo attīstības centru attīstību; veicināt reģionālo attīstības centru pašvaldību savstarpējo sadarbību.

Apvienoto komiteju deputāti atbalstīja lēmuma projekta tālāku virzību.

 Apvienoto komiteju deputāti atbalstīja lēmuma projektu, kurā paredzēts, ka Bauskas novada pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas komisijas sastāvā veicamas izmaiņas – bijušā izglītības nodaļas vadītāja Ģ.Bernauta vietā iekļaujot komisijas darbā pašreizējo nodaļas vadītāju Māru Bauvari.

Vienbalsīgi izskatīšanai Finanšu komitejas sēdē tika virzīts lēmuma projekts, kurā atbalstīts biedrības „Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” Bauskas nodaļas iesniegums projekta „Pasākumi multiplās sklerozes slimnieku integrācija sabiedrībā un dzīves kvalitātes uzturēšana 2015.gadā” īstenošanai.  Biedrība lūgusi piešķirt tā realizācijai līdzekļus 711 euro apmērā. Projekts tiktu finansēts no Bauskas novada pašvaldības iestādes „Bauskas novada Sociālais dienests” paredzētajiem budžeta līdzekļiem sadaļā „Subsīdijas biedrībām un nodibinājumiem (t.sk. reliģiskajām organizācijām)”.

Paredzēts, ka biedrība „Latvijas Multiplās sklerozes asociācija” Bauskas nodaļa saviem biedriem un viņu ģimenes locekļiem organizēs pasākumu Lieldienās un Ziemassvētkos, tiks organizēta ekskursija uz Dobeli u.c. aktivitātes.

 

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

            


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas