Pirmdiena, 06. Decembris, 2021. Niklāvs, Nikolajs, Niks, Nikola

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Apvienojamo pašvaldību deputātu kopsapulcē lemj par jaunveidojamā Bauskas novada vēlēšanas komisijas sastāvu un atalgojumu


Apvienojamo pašvaldību deputātu kopsapulcē lemj par jaunveidojamā Bauskas novada vēlēšanas komisijas sastāvu un atalgojumu2020.11.24 Komentāri (0) Apvienojamo pašvaldību deputātu kopsapulcē lemj par jaunveidojamā Bauskas novada vēlēšanas komisijas sastāvu un atalgojumu

Atbilstoši Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma pārejas noteikumu 4.punktam, lai 2021. gada pašvaldību vēlēšanas nodrošinātu tajos novados, kurus skar administratīvo teritoriju apvienošana, līdz 2020. gada 1. decembrim pašvaldību domes sasauc visu apvienojamo pašvaldību deputātu kopsapulci, kas ievēlē novada vēlēšanu komisiju. Bauskas novada domes priekšsēdētājs, Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada pašvaldību deputātu kopsapulces vadītājs Arnolds Jātnieks deputātu kopsapulci sasauca 2020.gada 24.novembrī. Kopsapulce noritēja attālināti. 

Kā pirmo jautājumu sapulces dalībnieki skatīja sagatavoto lēmumprojektu „Par atlīdzības noteikšanu pašvaldības vēlēšanu komisijas un iecirkņu komisiju priekšsēdētājam, locekļiem un sekretāriem." Deputāti vienbalsīgi nobalsoja par sekojošu atlīdzību: 

Bauskas novada pašvaldības Vēlēšanu komisijā:

priekšsēdētājam 7,00 EUR stundā;
sekretāram 6,60 EUR stundā;

komisijas loceklim 4,00 EUR stundā.

Iecirkņu komisijās:

priekšsēdētājam 6,00 EUR stundā;
sekretāram 5,00 EUR stundā;

komisijas loceklim 4,00 EUR stundā;
pieaicinātajai personai 4,00 EUR stundā.

Līdz 2020.gada 13. novembrim, kas bija jaunveidojamā Bauskas novada vēlēšanu komisijas kandidātu pieteikumu iesniegšanas termiņš, Bauskas novada pašvaldībā saņemti pieteikumi par 13 personām. 2 pieteikumi nebija atbilstoši Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likumam. Līdz ar to uz 11 (vienpadsmit) jaunveidojamā Bauskas novada pašvaldības vēlēšanu komisijas locekļu vietām kandidēja 11 (vienpadsmit) kandidāti: 5 kandidāti no Bauskas novada, 3 kandidāti no Vecumnieku novada, 2 kandidāti no Rundāles novada un 1 kandidāts no Iecavas novada. Bauskas novada Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja amatam tika saņemts pieteikums tikai par vienu personu - Juri Gaili. Balojumā deputāti vienbalsīgi apstiprināja Jura Gaiļa kandidatūru jaunveidojamā Bauskas novada vēlēšanu komisijas amatam. Juris Gailis pateicās deputātiem par balsojumu, norādot, ka uztver to, kā uzticēšanos viņa 30 gadus ilgajai darba pieredzei. 

Turpinājumā deputāti balsoja par katru no vēlēšanu komisijas locekļu kandidātiem. Jaunveidojamā Bauskas novada Vēlēšanu komisijā ievēlēti:

Tālrīts Krastiņš 
Līga Kausiniece 
Zaiga Ārente 
Mārtiņš Sapats 
Māris Plēsnieks
Dace Šileika
Kristīne Brūvele 
Inguna Paegle 
Gita Eriņa 
Jānis Eimuss.

 

Ieva Šomina,
Sabiedrisko attiecību vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas