Trešdiena, 29. Marts, 2023. Agija, Aldonis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Apstiprināts cenrādis lauksaimniecības zemes nomai


Apstiprināts cenrādis lauksaimniecības zemes nomai2022.12.30 Komentāri (0) Apstiprināts cenrādis lauksaimniecības zemes nomai

22. decembrī Bauskas novada dome lēma apstiprināt zemes nomas pakalpojuma maksas cenrādi Bauskas novada pašvaldībai piederošajām, piekrītošajām vai valdījumā esošajām lauksaimniecības zemēm.

Jaunais cenrādis stājas spēkā 2023. gada 1. janvārī un ir piemērojams, ja tiek iznomāts neapbūvēts zemesgabals ar platību līdz 3 ha un uz nomu pieteicies tikai viens pretendents. Līdz tam laikam noslēgtajiem līgumiem tiek piemērota līgumā noteiktā nomas maksa līdz līguma termiņa beigām.

 

 

 

 

Apstiprinātais dokuments nosaka, ka pašvaldība var piemērot arī nomas maksas atlaides, ja zemesgabalam ir apgrūtināta piekļuve, zemesgabals ir rekultivējams (aizaudzis ar krūmiem, invazīvo augu sugām un piemērojams lauksaimniecībai tikai pēc attīrīšanas no tiem) un ja teritorijā ir ierobežota saimnieciskā darbība (upju palieņu pļavas, applūstošas teritorijas vai aizsargājamās dabas teritorijas).

 

​Bauskas novada pašvaldībai piederošās, piekrītošās un valdījumā esošās lauksaimniecības zemes nomas pakalpojumu maksas cenrādis: ŠEIT

Zemes nomas maksu koriģējošie koeficienti: ŠEIT

 

Bauskas novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas