Otrdiena, 21. Marts, 2023. Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde, Benedikta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Apstiprināti SIA „Mūsu saimnieks” siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifi


Apstiprināti SIA „Mūsu saimnieks” siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifi2021.11.04 Komentāri (0) Apstiprināti SIA „Mūsu saimnieks” siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifi

28. oktobra Domes sēdē tika apstiprināts SIA „Mūsu saimnieks” siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifi. SIA „Mūsu saimnieks” 2021. gada 9. septembrī Bauskas novada pašvaldības iestādē “Vecumnieku novada dome” iesniedza siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifa projektu kopā ar izmaksu pamatojošiem dokumentiem un paziņojumu par tarifa projektu publicēšanai pašvaldības mājaslapā iedzīvotāju informēšanai.

Tarifa projekts sagatavots saskaņā ar 2010. gada 14. aprīļa Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmuma Nr. 1/7 „Siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika” principiem.

 

 

Iesniegtā tarifa projekta izmaksu ekonomisko pamatojumu Bauskas novada dome izskatīja un vērtēja Vides un attīstības komitejas sēdēs. Tarifu projekta izskatīšanas gaitā komersantam tika pieprasīta papildu informācija un dokumenti, kā arī uzdots veikt tarifu projekta pārrēķinu, lai precizētu izmaksas atbilstoši to pamatotībai.

 

Lai veicinātu sabiedrības līdzdalību pašvaldības lēmumu pieņemšanā un uzklausītu SIA „Mūsu saimnieks” siltumenerģijas apgādes pakalpojumu lietotājus par iesniegto un izvērtēto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu, Bauskas novada pašvaldība 2021. gada 14. oktobrī publicēja pašvaldības mājaslapās internetā www.bauska.lv un www.vecumnieki.lv paziņojumu. Paziņojumā siltumenerģijas lietotāji un interesenti tika aicināti iepazīties ar tarifa projektā vispārpieejamo informāciju, sniegt savus priekšlikumus, ieteikumus, kā arī pašvaldība informēja, ka 2021. gada 19. oktobrī plkst. 19.30 Vecumnieku tautas namā organizē uzklausīšanas sanāksmi.

 

Sanāksmē klātienē piedalījās 22, bet attālināti - 11 dalībnieki. Sanāksmē tika skaidroti un argumentēti pakalpojumu lietotāju priekšlikumi un ieteikumi par siltumenerģijas tarifa projektu, kā arī iespējām nākamajos periodos rast vairāku ar to saistītu komponenšu efektīvāku piemērošanu.

 

Ņemot vērā Vides un attīstības komitejas sēdēs izvērtēto un uzklausīšanas sanāksmes rezultātus, sagatavotais lēmuma projekts izskatīts Bauskas novada domes 2021. gada 21. oktobra Finanšu komitejas sēdē.

 

Bauskas novada dome apstiprināja jaunos SIA “Mūsu saimnieks” siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifus (bez PVN):

1.1. siltumenerģijas ražošanas tarifu 49,58 EUR/MWh;

1.2. siltumenerģijas pārvades un sadales tarifu 15,93 EUR/MWh;

1.3. siltumenerģijas tirdzniecības tarifu 2,63 EUR/MWh;

1.4. siltumenerģijas gala tarifu 68,14 EUR/MWh.

 

Apstiprinātie tarifi stāsies spēkā no 2021. gada 1. decembra.

 

Domes sēdes lēmums par SIA “Mūsu saimnieks” siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifiem skatāms: ŠEIT


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas