Ceturtdiena, 06. Oktobris, 2022. Monika, Zilga, Zilgma

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Apstiprināti SIA “Mūsu saimnieks” sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi


Apstiprināti SIA “Mūsu saimnieks” sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi2022.04.01 Komentāri (0) Apstiprināti SIA “Mūsu saimnieks” sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi

31. marta Domes sēdē tika apstiprināti SIA „Mūsu saimnieks” sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi.

SIA „Mūsu saimnieks”, reģistrācijas Nr.43603018936, 2022.gada 23.februārī Bauskas novada pašvaldībā iesniedza pieteikumu ūdensapgādes pakalpojumu tarifu palielināšanai kopā ar izmaksu pamatojošiem dokumentiem (turpmāk – tarifa projekts) un paziņojumu par tarifa projektu publicēšanai pašvaldības mājaslapā iedzīvotāju informēšanai.

Tarifu izmaiņas ir saistītas ar elektroenerģijas, ūdenstorņu dezinfekcijas, ūdens atdzelžošanas staciju apkopju, analīžu, darbinieku darba algas un ar to saistīto valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu, kā arī citiem tarifu apmērus ietekmējošiem faktoriem.

Iesniegtā tarifa projekta izmaksu ekonomisko pamatojumu Bauskas novada dome izskatīja un vērtēja 2022.gada 17.marta Vides un attīstības komitejas sēdē, 24.marta Finanšu komitejas sēdē.

Lai veicinātu sabiedrības līdzdalību pašvaldības lēmumu pieņemšanas procesā un, ņemot vērā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes 2017.gada 16.novembra lēmumā Nr.1/29 “Noteikumi par iepazīšanos ar tarifa projektu” noteikto kārtību, SIA „Mūsu saimnieks” ūdenssaimniecības apgādes pakalpojumu lietotājus par tarifu projektā ietvertajām izmaksām, pamatojumu mainīt tarifu, sniegt atbildes ar tarifu projektu saistītajiem jautājumiem un izzināt pakalpojumu lietotāju ieteikumus un priekšlikumus 2022.gada 23.martā plkst. 19 Cisco Vebex interneta platformā organizēja uzklausīšanas sanāksmi.

Uzklausīšanas sanāksmē piedalījās 16 dalībnieki. Paustajiem viedokļiem un argumentiem lēmumu pieņemšanas procesā bija rekomendējošs raksturs.

Bauskas novada dome apstiprināja jaunos SIA “Mūsu saimnieks” sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifus (bez PVN):

  • ūdensapgādes pakalpojumam (ūdens ražošana un piegāde) – 1,11 EUR/m3;
  • kanalizācijas pakalpojumam – 2,09 EUR/m3.

Apstiprinātie tarifi stāsies spēkā no 2022. gada 1. maijā. Domes sēdes lēmums par SIA “Mūsu saimnieks” sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifiem apskatāms ŠEIT.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas