Piektdiena, 01. Jūlijs, 2022. Imants, Ingars, Intars, Rimants

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Apstiprina nolikuma projektu par pašvaldības apbalvojumiem, apstiprina vadītājus un vietniekus


Apstiprina nolikuma projektu par pašvaldības apbalvojumiem, apstiprina vadītājus un vietniekus2022.02.15 Komentāri (0) Apstiprina nolikuma projektu par pašvaldības apbalvojumiem, apstiprina vadītājus un vietniekus

Apstiprina nolikuma projektu par pašvaldības apbalvojumiem

Domes sēdē 14.februārī deputāti apstiprināja nolikuma projektu „Par Bauskas novada pašvaldības apbalvojumiem”. Nolikuma projekts kopā ar apbalvojumu vizualizācijas skicēm saskaņojuma saņemšanai tiks iesniegts Valsts heraldikas komisijā.

Pašvaldības apbalvojuma vizuālā tēla līnijas pamatā ir Zemgales ozols. Kopumā paredzēti četru pakāpju apbalvojumi: „Bauskas novada Zelta ozols”, „Bauskas novada Gada cilvēks”, „Bauskas novada pašvaldības Goda raksts” un „Bauskas novada pašvaldības Atzinības raksts”.  Pēc saskaņojuma Valsts heraldikas komisijā dome pieņems gala lēmumu un apbalvojumi tiks iesniegti Kultūras ministrijā reģistrēšanai Apbalvojumu reģistrā. Apbalvojuma vizuālās idejas autore ir māksliniece Dace Runča.

 

Amatā ieceļ, balsojot ar vēlēšanu zīmēm

Atbilstoši likumam „Par pašvaldībām”, kurā noteikts, ka  par pašvaldības domes priekšsēdētāja, domes priekšsēdētāja vietnieka, izpilddirektora, izpilddirektora vietnieka, pagasta vai pilsētas pārvaldes vadītāja vai pagasta vai pilsētas pārvaldes vadītāja vietnieka amatam izvirzītajām kandidatūrām balso ar vēlēšanu zīmēm, deputāti vienbalsīgi Bauskas pilsētas nodaļas vadītāja amatā  iecēla Jāni Feldmani.  Kopš 2019. gada J. Feldmanis bija Saimnieciskās nodaļas vadītājs. „Esmu bijis baušķenieks visu mūžu. Arī Saimnieciskās nodaļas vadītāja darbā liela daļa veicamo pienākumu bija saistīti ar Bauskas pilsētu. Tas ir labi zināms darba lauks. Turpināšu iesāktos projektus,” sacīja J. Feldmanis. Atbilstoši apvienības Bauskas apvienības pārvaldes nolikumam pārvaldes vadītāja Aleksandra Gurkovska prombūtnes laikā J. Feldmanis veiks apvienības pārvaldes vadītāja pienākumus.

 

 

 

Vecumnieku pagasta nodaļas vadītāja amatā tika iecelts Lauris Mediņš. Lauris ir bārbelietis. Ieguvis austāko izglītību inženierzinātnēs. Pildījis SIA „Jaunolis” valdes locekļa amata pienākumus un, strādājot šajā amatā, iepazinis Vecumnieku apvienības pārvaldes infrastruktūru un cilvēkus.

L. Mediņa iepriekšējā darba pieredze saistīta ar zemnieku saimniecības vadību, kurā īstenoti arī Eiropas Savienības finansēti projekti. Kā domes sēdē skaidroja pašvaldības izpilddirektors Ivars Romānovs, uz Vecumnieku pagasta nodaļas vadītāja vietu tika izsludināts atklāts konkurss, kurā pieteicās četri kandidāti. Par piemērotāko vērtēšanas komisija atzina L. Mediņa kandidatūru. Atbilstoši Vecumnieku apvienības pārvaldes nolikumam Vecumnieku pagasta nodaļas vadītājs aizvieto apvienības pārvaldes vadītāju Daci Šileiku prombūtnes laikā.

 

 

 

Iecavas apvienības pārvaldes vadītāja Normunda Vāvera vietnieka amatā tika iecelta Inga Upelniece. Uz vakanto amata vietu tika izsludināts atklāts konkurss. Kā informēja pašvaldības izpilddirektors, uz amata vietu bija pieteikušies 12 amata pretendenti. Izvērtēšanas komisija I. Upelnieces kandidatūru atzina par vispiemērotāko. Par sevi I. Upelniece deputātiem sacīja, ka izglītību ieguvusi uzņēmējdarbības vadībā un šajā jomā arī ir viņas līdzšinējā darba pieredze. Iecavā I. Upelniece dzīvo astoņus gadus un ir gandarīta par pilsētas straujo izaugsmi. Kā galvenās prioritātes savā darbā saskata ielu un ceļu pārraudzību un sadarbību ar apvienības iedzīvotājiem. I. Upelniece aizvietos apvienības pārvaldes vadītāju viņa prombūtnē.

 

 

 

Apstiprina Bauskas novada bāriņtiesas vadītāju un vietnieku

Domes sēdē deputāti par Bauskas novada bāriņtiesas priekšsēdētāju apstiprināja līdzšinējo bāriņtiesas priekšsēdētāja vietnieci Edīti Ķerģi-Kariku, iepriekš atbrīvojot viņu no bāriņtiesas priekšsēdētāja vietnieka amata. E. Ķerge-Karika bija pieteikusi savu kandidatūru amata konkursā uz bāriņtiesas priekšsēdētāja vakanci. Kopš bāriņtiesas locekļu jaunā termiņa (2022. gada 1. janvāris) pilnvaru sākšanās jaunizveidotā Bauskas novada bāriņtiesas priekšsēdētāja amata vieta bija vakanta.

 

Janvārī tika izsludināts atkārtots konkurss uz bāriņtiesas priekšsēdētāja un divu bāriņtiesas locekļu amata vietām.

 

Kandidātu pieteikumu izvērtēšanas komisija izlēma bāriņtiesas priekšsēdētāja vietnieces amatam virzīt līdzšinējo Vecumnieku bāriņtiesas priekšsēdētāju Evitu Cauni. Deputāti vienbalsīgi viņu iecēla šajā amatā.

 

Bauskas novada bāriņtiesas locekļa amatā tika iecelta Sanda Trautmane.

 

Andra Matuļenko,
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas