Ceturtdiena, 23. Septembris, 2021. Vanda, Veneranda, Venija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Apmaiņas programma „Mana cita skola"


Apmaiņas programma „Mana cita skola2019.11.04 Komentāri (0) Apmaiņas programma „Mana cita skola"

Griķu pamatskola jau trešo gadu darbojas republikas mēroga projektā „Esi Līderis", kas dod jauniešiem iespējas attīstīt sevi, iepazīt citus, paskatīties uz savu dzīvi no cita skatapunkta un sākt apzināties,- kā es veidošu savu dzīvi, kā realizēšu sevi, ko gribu sasniegt.

Jauniešiem tiek piedāvāta iespēja mācīties, izpaust savu radošumu, piedaloties dažādos konkursos un pasākumos. Viens no pasākumiem ir šī apmaiņas programma „Mana cita skola", kur izvēlamies kādu no Latvijas skolām, aicinām ciemos pie sevis, pēc tam ciemojamies pie viņiem.

Un tā 31. oktobrī pie mums ciemojās jaunieši no Smiltenes novada Grundzāles pamatskolas. Mums bija iespēja jauniešus nedaudz  iepazīstināt ar savu ciematu, par ko ir liela pateicība mūsu vietējai uzņēmējai Anitai Dzelzkalējai restorāna „ROŽMALAS" saimniecei,  kas deva iespēju izbaudīt meistarklasi, cepot pīrādziņus un piedaloties interesantā ekskursijā dzirnavās. SIRSNĪGS PALDIES viņai!

Pēc tam tika pavadītas vairākas stundas kopā ar mūsu skolas jauniešiem, iepazīstinot ciemiņus ar skolu, ar to, kas šeit notiek, ko mēs darām, kā dzīvojam. Pavadījām laiku jautrās spēlēs, iepazīstot viens otru  un sportiskās aktivitātēs.

Ko ieguvām? Ļoti daudz - jauni kontakti, jauni draugi, jaunas atziņas un idejas. Šādās tikšanās reizēs iepazīstam citus cilvēkus, mācāmies sevi pasniegt un pats galvenais - mācamies veidot attiecības ar cilvēkiem, jo attiecības dzīvē nosaka visu, gan darbā, gan ģimenē, gan sadzīvē ,vai pratīsim tās veidot, saprast citus cilvēkus un būt laimīgi vai nē.

Februārī mūsu skolas līderi dosies ciemos pie jaunajiem draugiem uz Smiltenes pusi, ļaujot sev uzzināt un atklāt vēl daudz jauna.

 

Ināra Klimoviča
Griķu pamatskolas 9.klases audzinātāja, direktores vietniece audzināšanas jomā


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas