Otrdiena, 07. Februāris, 2023. Nelda, Ričards, Rihards, Rišards

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Apmācības vietējo ražotāju konkurētspējas, pieredzes un zināšanu celšanai


Apmācības vietējo ražotāju konkurētspējas, pieredzes un zināšanu celšanai2019.02.28 Komentāri (0) Apmācības vietējo ražotāju konkurētspējas, pieredzes un zināšanu celšanai

Piedalies apmācībās un pilnveido savu konkurētspēju! Apmācību ciklā- vietējo ražotāju konkurētspējas, pieredzes un zināšanu celšana. Aicinām uzņēmējus uz trīs semināriem, kuros pilnveidosiet prasmes jaunu un inovatīvu ideju radīšanā, komunikācijas prasmju uzlabošanā, kā arī uzzināsiet kā veidot konkurētspējīgu tūrisma piedāvājumu un būt labiem gidiem savā saimniecībā.

Apmācības-vietējo ražotāju konkurētspējas, pieredzes un zināšanu celšanai. Projekts “Vietējo ražotāju konkurētspējas, sadarbības un atpazīstamības veicināšana” Nr. 17-00-A019.332-000003.

 

 

 

 

Pirmais apmācību cikls: Radošums un inovācija jaunu piedāvājumu veidošanā mājražotājiem un tūrisma pakalpojumu sniedzējiem.


Apmācību mērķis: Veicināt vietējo ražotāju un pakalpojumu sniedzēju konkurētspēju, pilnveidojot prasmes radoši un inovatīvi veidot jaunus un dažādot esošos produktus un pakalpojumus.


Laiks un vieta: 2019.gada 12.marts, Skaistkalnes tautas nams, Kurmenes iela 1, Skaistkalne, Skaistkalnes pagasts Vecumnieku novads.


Lektore: Elīna Miķelsone, Phd cand., MBA, Ideju Inovāciju Institūts, Biedrības Valdes priekšsēdētāja.

 

Apmācību programma: ŠEIT

Pieteikšanās apmācībām: ŠEIT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas