Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Apmācības Energoefektivitātes līgumu piemērošanai valsts un pašvaldību sektorā


Apmācības Energoefektivitātes līgumu piemērošanai valsts un pašvaldību sektorā2016.04.05 Komentāri (0) Apmācības Energoefektivitātes līgumu piemērošanai valsts un pašvaldību sektorā

Interesentiem ir iespēja iepazīties ar informāciju Energoefektivitātes līgumu piemērošanā valsts un pašvaldību sektorā. Tiešsaistes apmācības notiks:

05.04.2016., plkst. 10:00 – 11:30 pēc Latvijas laika Vebinārs A: par Energoefektivitātes līgumu projektu un biznesa modeļu izvēli (ietverot informāciju par šo līgumu darbības principu un populārākajiem veidiem – ar praktiskiem piemēriem);

11.04.2016., plkst. 13:00 – 14:30 pēc Latvijas laika Vebinārs B: par Iepirkumu konkursu un Energoefektivitātes līguma slēgšanu (ietverot informāciju par kritērijiem, analīzes procedūru, tiesību normām, iepirkuma procedūrām, energoefektivitātes līguma sastāvdaļām);

03.05.2016., plkst. 13:00 – 14:30 pēc Latvijas laika Vebinārs C: par sasniegto ietaupījumu mērījumiem un pārbaudi Energoefektivitātes līgumu projektos (ietverot informāciju par bāzes scenārija aprēķiniem, ekonomisko projekta izvērtējumu, projekta finansēšanas modeļa izvēli ietekmējošiem faktoriem, iespējamiem riskiem un to novēršanu, ietaupījumu mērījumiem un pārbaudi).

Biedrība „Zemgales reģionālā enerģētikas aģentūra” (ZREA) kopš 2015.gada 1.marta īsteno ES finansētu Horizon 2020 programmas projektu „Kapacitātes stiprināšana attiecībā uz Energoefektivitātes līgumiem pārejas periodā esošajos Eiropas tirgos” / „Capacity building on Energy Performance Contracting in European Markets in Transition” .

Projekta ietvaros tiek apkopotas labākās prakses un piemēri Energoefektivitātes līgumu piemērošanā valsts un pašvaldību sektorā 9 projekta partneru  valstīs  (no pieredzējušām valstīm līdz valstīm, kurās šī joma ir attīstības sākumā). 

Projekta mērķis ir motivēt un uzlabot Eiropas valstu pašvaldību un vietējo speciālistu/ekspertu spējas  efektīvāk izmantot ekonomisko potenciālu saistībā ar Energoefektivitātes līgumiem.

Sīkāka informācija par projektu projekta mājas lapā: http://www.enpc-intrans.eu/language/lv/majas/projekta-informacija/

Lai izglītotu un informētu Latvijas  pašvaldības un to iestādes, kā arī uzņēmumus, kas jau piedāvā energoefektivitātes pakalpojumus vai gatavojas tos piedāvāt: ZREA šī projekta ietvaros organizēs bezmaksas  3 tiešsaistes vebinārus latviešu valodā, kas būs pieejami EnPC INTRANS projekta mājas lapā: http://www.enpc-intrans.eu/language/lv/apmacibu-platforma/tiessaistes-vebinari/.

Tiešsaistes vebināra laikā būs redzama prezentācija un būs iespēja tiešsaistē lektoram uzdot jautājumus – gan mutiski, gan rakstiskā veidā.

Aicinām Jūs pieteikties iepriekš augstākminētajiem vebināriem pa e-pastu: zrea@zrea.lv vai pa tālruņiem: + 371 63080205 vai + 371 29539397. Interesentiem, kas pieteiksies vebināriem, nodrošināsim tehnisku atbalstu vebināra piekļuvei, kā arī nodrošināsim izglītojošo materiālu nosūtīšanu uz e-pastu.

Lai piedalītos interesējošā vebinārā, kas notiks Moodle sistēmā, iepriekš vebināra dalībniekam ir jāizveido savs konts – tāpēc lūdzam iepazīties ar sīkāku informāciju par datora aprīkojuma tehniskām prasībām: http://www.enpc-intrans.eu/language/lv/apmacibu-platforma/tiessaistes-vebinari/

Lai atvieglotu Jūsu Moodle konta izveidi, esam izveidojuši 2 īsas instrukcijas:

  1. Kā izveidot EnPC-intrans Moodle kontu (skatīt ŠEIT);
  2. Kā piedalīties Vebināros (skatīt ŠEIT).

Visi vebināra dalībnieki tiks regulāri informēti un nodrošināti ar papildus informatīvajiem  materiāliem par Energoefektivitātes līgumu piemērošanas iespējām sabiedrisko ēku energoefektivitātes uzlabošanai.

Signe  Mārtiņkrista
Biedrība "Zemgales reģionālā enerģētikas aģentūra"
Projektu vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas