Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Apmācības „60 sekundes"


Apmācības „60 sekundes2015.06.02 Komentāri (0) Apmācības „60 sekundes"

Šīs apmācības noderēs visiem, kuri ir sociāli aktīvi, drosmīgi izpausties, cilvēkiem ar radošām idejām par savu nelielo vai lielo nākotnes biznesu/projektu, vai arī, hei, Tu vienkārši vēlies mainīt sevi un pasauli sev apkārt?

Tēma: video producēšana

Apmācību mērķis: apgūt īpaši izstrādātu "brandbuilder" metodi, lai radītu tik vien kā 60 sekunžu garu video, kurš ne tikai spēj uzrunāt pasauli, bet arī veiksmīgi pārdot Tavu ilgi loloto biznesa ideju, radošo projektu, sapni, piesaistīt Tavām idejām atbalstītājus un lojālus sekotājus.

Šo nestandarta metodi izmanto pasaulē slavena kompānija ‘’MIMA Media’’, kas nodarbojas ar videoproducēšanu ievērojamām slavenībām, veiksmīgiem uzņēmējiem, valsts struktūrām, nozīmīgiem sabiedrības notikumiem un TV kompānijām.

Tieši Tev ir unikāla, Latvijā vēl nebijusi iespēja būt daļai no šī procesa, jo to Tev mācīs šīs kompānijas dibinātājs Kristofs Geiselers ( Christoph Alexander Geiseler ), kurš strādājis ar  tādām slavenībām kā Gilberto Gil, Prince, Leon Mobley, Pete Lockett, the Wailers, George Clinton, Bill Frisell, Robin Quivers, Leon Russell, Pauline Oliveros, Cornel West, Lawrence Lessig, kā arī ar BBC,  NationalGeographic.com un citām (iespaidīgs saraksts, ne tā?)

Laiks: 2.jūnijā plkst.10:00 - 15:00

Vieta: Bauskas Kultūras centrs

Dalībnieki: jaunieši un sirdī jaunie līdz 30 gadu vecumam

Apmācības ir pilnīgi BEZ MAKSAS.

! Lai piedalītos apmācībās, Tev būs nepieciešams portatīvais dators un filmēšanas aprīkojums. Nesatraucies, arī Tavs telefons ir lielisks sabiedrotais šajā misijā. Tev lieti noderēs jebkas, ar ko Tu vari filmēt- digitālā fotokamera, planšetdators, mobilais telefons..

Vietu skaits gan mums šoreiz ierobežots, tāpēc nepieciešams iepriekš pieteikties.

Piesakies: jums@apvienibajums.lv (vārds, uzvārds, vecums un īss apraksts par to, kāpēc piesakies)

Apmācības notiks angļu valodā, bet arī par to nesatraucies, jo mēs Tev palīdzēsim visu saprast, izskaidrosim un strādāsim draudzīgā komandā.

Un te vairāk par mūsu viesi:

http://christophgeiseler.com/bio.html 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas