Piektdiena, 31. Marts, 2023. Atvars, Gvido

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

apceļošanas akcija "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē 2019"


apceļošanas akcija Komentāri (0) apceļošanas akcija "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē 2019"

KOPĪGS MARŠRUTS UN AKCIJA  “IEPAZĪSTI KAIMIŅUS ZEMGALĒ!” 2019 1.maijs – 30.septembris, Latvijas – Lietuvas pierobeža

No šī gada  1.maija līdz 30.septembrim  Latvijas un Lietuvas ceļotāji tiek aicināti iepazīt kopīgu maršrutu un piedalīties
akcijā “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!”, kuras mērķis ir latviešus un lietuviešus iepazīstināt pierobežas tūrisma objektiem un  pasākumiem.

Maršrutu un  akciju jau trešo gadu veido un organizē Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada pašvaldības Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona pašvaldības Lietuvā.

 

 

Šī gada akcijā ir daudz jaunumu:

  1. visi objekti pieejami jebkurā diennakts laikā;
  2. tiem nav ieejas maksas;
  3. lai saņemtu zīmogu, akcijas dalībniekam ir jānofotografējas pie akcijas objekta (jāuztaisa selfijs)! 
  4. akcijas zīmogu varēsi saņemt Bauskas, Biržu, Pasvales, Pakrojas, Jonišķu Tūrisma informācijas centros, uzrādot fotogrāfijas (telefonā vai fotoaparātā), kurās jābūt redzamam akcijas dalībniekam un akcijas objektam!

 

Akcijā aicināti piedalīties Latvijas un Lietuvas zinātkārie iedzīvotāji gan kopā ar savu ģimeni, gan draugiem, gan klases biedriem! Akcijā var piedalīties Latvijas un Lietuvas iedzīvotāji no 12 gadu vecuma! Maršruta un akcijas brošūra, kurā būs pieejama informācija par 24 akcijas objektiem un pasākumiem un papildus apskates vietām kopīgajā maršrutā, tiks izdota aprīlī un būs pieejama Tūrisma informācijas centros Bauskā, Biržos, Pasvalē, Pakrojā un Jonišķos.

 

Iesniedzot apzīmogotās akcijas kartes Bauskas, Biržu, Pakrojas, Pasvales vai Jonišķu Tūrisma informācijas centros līdz  1.oktobrim,  būs iespēja pretendēt uz kādu no 16 balvām:

  • 4 (četri) Latvijas apceļotāji, kuri būs apmeklējuši vismaz 16  (sešpadsmit) akcijas pasākumus vai objektus (katrā pašvaldībā divus) varēs iegūt velosipēdu no Biržu, Pasvales un Pakrojas, Jonišķu rajona pašvaldībām.
  • 4 (četri) Lietuvas apceļotāji, kuri būs apmeklējuši vismaz 16 (sešpadsmit) akcijas pasākumus vai objektus (katrā pašvaldībā divus) varēs iegūt velosipēdu no Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada pašvaldībām.
  • Papildus 10 (DESMIT) dalībnieki, no tiem, kas iesniedza derīgas  anketas, bet nav ieguvuši velosipēdus,  varēs iegūt atbalstītāju veicināšanas balvas – dāvanu kartes romantiskām pusdienām vai nakšņošanai.

 

Apceļošanas akcijas noslēgums ar dāvanu pasniegšanu tās ieguvējiem tiks organizēts 12.oktobrī Iecavā, līdz ar to simboliski noslēdzot aktīvo tūrisma sezonu.

BROŠURA LEJUPIELĀDEI

Inese Turkupole-Zilpure, Bauskas Tūrisma informācijas centra un projekta vadītāja
63923797, inese.turkupole.zilpure@bauska.lv

Projekta Facebok konts : https://www.facebook.com/kaiminizemgale

Projekta mājas lapa:  https://sites.google.com/view/kaiminizemgale/akcija-akcijo

Maršrutu sagatavoja: Bauskas TIC, izmantojot partneru ieniegto informāciju un foto materiālu.  

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas