Trešdiena, 28. Jūlijs, 2021. Cecīlija, Cilda

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Alus meistars Kārlis Zālītis svin 95 gadu jubileju


Alus meistars Kārlis Zālītis svin 95 gadu jubileju2021.07.05 Komentāri (0) Alus meistars Kārlis Zālītis svin 95 gadu jubileju

Latvijas pieredzējušākais un profesionālākais alus meistars Kārlis Zālītis nosvinējis 95 gadu jubileju! Baušķenieku sveica arī Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis, kurš Kārlim Zālītim pasniedza naudas balvu, ziedus un veltīja sirsnīgus un cienījamus vārdus izcilajam alus brūvētājam. 

Kā zināms, Kārlis Zālītis ar alus darīšanu saistījis visu savu darba dzīvi un ir viens no izcilākajiem aldariem Latvijas vēsturē. Kā „Bauskas alus” darītavas vadītājs viņš darbojās kopš 1981.gada - uzņēmuma ražošanas procesa uzsākšanas brīža.

Alusdarītavas „Bauskas alus” aldaris Kārlis Zālītis 2001. gadā saņēma visaugstāko valsts apbalvojumu 5.šķiras Triju Zvaigžņu ordeni par sevišķiem nopelniem Tēvijas labā, savukārt 2006.gadā Zemkopības ministrijas augstāko apbalvojumu - sudraba medaļu Par centību un Bauskas pašvaldības augstāko apbalvojumu Par ilggadēju ieguldījumu tautsaimniecības attīstībā un Bauskas vārda popularizēšanu, bet 2012.gadā - Bauskas novada pašvaldības apbalvojumu Mūža ieguldījums.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artūrs Dulbe,
sabiedrisko attiecību speciālists
Foto: A. Dulbe


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas