Otrdiena, 30. Novembris, 2021. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Alus meistaram Kārlim Zālītim– 93!


Alus meistaram Kārlim Zālītim– 93!2019.07.03 Komentāri (0) Alus meistaram Kārlim Zālītim– 93!

Alusdarītavas „Bauskas alus” telpās šodien kolēģu lokā 93.dzimšanas dienu svinēja Latvijas pieredzējušākais un profesionālākais alus meistars Kārlis Zālītis.

Gaviļnieku ar ziediem un laba vēlējumiem sveica „Bauskas alus” valdes loceklis Vladimirs Barskovs un bijušie kolēģi. Sirsnīgus sveicienus cienījamais meistars saņēma arī no Bauskas novada priekšsēdētāja Arnolda Jātnieka.

Kā zināms, Kārlis Zālītis ar alus darīšanu saistījis visu savu darba dzīvi un ir viens no izcilākajiem aldariem Latvijas vēsturē. Kā „Bauskas alus” darītavas vadītājs viņš darbojās kopš 1981.gada- uzņēmuma ražošanas procesa uzsākšanas brīža.

Alusdarītavas „Bauskas alus” aldaris Kārlis Zālītis 2001. gadā saņēma visaugstāko valsts apbalvojumu 5.šķiras Triju Zvaigžņu ordeni par sevišķiem nopelniem Tēvijas labā, savukārt 2006.gadā Zemkopības ministrijas augstāko apbalvojumu – sudraba medaļu Par centību un Bauskas pašvaldības augstāko apbalvojumu Par ilggadēju ieguldījumu tautsaimniecības attīstībā un Bauskas vārda popularizēšanu, bet 2012.gadā- Bauskas novada pašvaldības apbalvojumu Mūža ieguldījums.

Inga Pinne,
sabiedrisko attiecību speciāliste
Foto: I.Pinne


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas