Otrdiena, 16. Augusts, 2022. Astra, Astrīda

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

ALTUM rīko biznesa uzsācēju gadatirgu Jelgavā


ALTUM rīko biznesa uzsācēju gadatirgu Jelgavā2016.10.20 Komentāri (0) ALTUM rīko biznesa uzsācēju gadatirgu Jelgavā

Attīstības finanšu institūcija ALTUM Zemgales reģiona jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem 20.oktobrī Jelgavā rīko bezmaksas informatīvu pasākumu "Atbalsta gadatirgus biznesa uzsācējiem”.

Pasākumā, kuru ALTUM rīko sadarbībā ar sadarbībā ar Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centru, interesenti vienuviet varēs uzzināt pašu svarīgāko biznesa uzsācējiem par finansējuma saņemšanas iespējām, piemēram, valsts atbalsta programmu aizdevumiem, riska kapitāla fondiem, biznesa eņģeļiem, un citiem atbalsta mehānismiem – inkubatoriem, mentoriem u.c.

Atbalsta gadatirgus biznesa uzsācējiem notiks 20.oktobrī Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā Jelgavā, Svētes ielā 33, plkst. 10:00 – 15:00.

ALTUM valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš: “Sākot jaunu biznesu, uzņēmējiem visbiežāk pietrūkst finansējuma vai informācijas par iespējām to iegūt. Tāpēc ALTUM rīko plašus informatīvos pasākumus biznesa uzsācējiem arī reģionos – pirmais šoruden notiks 20.oktobrī Jelgavā, nākamais – 2.novembrī Alojā. Jaunajiem uzņēmējiem tā ir iespēja vismaz reizi gadā vienuviet uzzināt koncentrētus piedāvājumus visdažādākajiem atbalsta mehānismiem, ko sniedz ne tikai valsts, bet arī pašvaldības, bankas un dažādas nevalstiskās organizācijas, kā arī noskaidrot, pie kā meklēt atbalstu – finansējumu, zināšanas, bezmaksas telpas vai vienkārši citu uzņēmēju pieredzē balstītu padomu.”

Pasākumā ar lekcijām un informatīvajiem stendiem piedalīsies vairāk nekā 15 organizācijas, kas stāstīs par piedāvātajām atbalsta iespējām un pat bezmaksas risinājumiem.

Atbalsta gadatirgū biznesa uzsācējiem Jelgavā piedalīsies: ALTUM, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, biznesa eņģeļu tīkls LatBan, Nodarbinātības valsts aģentūra, Lauku atbalsta dienests, Zemgales uzņēmējdarbības centrs, Zemgales reģiona  kompetenču attīstības centrs, Lauku partnerība Lielupe, Francorp Baltic, LLU Mūžizglītības centrs, Valsts ieņēmumu dienests, DNB banka, Swedbank, banka Citadele, SEB, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs.

Savukārt ar pieredzes un iedvesmas stāstiem dalīsies Jelgavas konditorejas “Tarte” līdzīpašniece Zane Seipule, Karameļu darbnīcas saimniece Ilze Priževoite un ģimenes uzņēmuma “Polikers” izveidotāji Ineta un Andris Skangaļi.

Attīstības finanšu institūcija ALTUM ir Latvijas valstij piederoša kapitālsabiedrība, kas ar valsts atbalsta finanšu instrumentu palīdzību sniedz atbalstu noteiktām mērķa grupām finanšu instrumentu veidā (aizdevumi, garantijas, ieguldījumi riska kapitāla fondos, u.c.), konkrētu programmu ietvaros papildinot to arī ar nefinanšu atbalstu (konsultācijas, mentorings), kā arī realizējot citas valsts deleģētas funkcijas.  

                                 

Papildu informācija:

Sandra Eglīte

ALTUM sabiedrisko attiecību speciāliste
tālr. 67774244, 26577810,

sandra.eglite@altum.lv       

www.altum.lv www.facebook.com/altumLV
Twitter: @AltumLV


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas