Trešdiena, 05. Oktobris, 2022. Amālija, Amēlija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

ALTUM piedāvā aizdevumu daudzdzīvokļu ēku remontiem un apkārtējās teritorijas labiekārtošanas darbiem


ALTUM piedāvā aizdevumu daudzdzīvokļu ēku remontiem un apkārtējās teritorijas labiekārtošanas darbiem2021.09.16 Komentāri (0) ALTUM piedāvā aizdevumu daudzdzīvokļu ēku remontiem un apkārtējās teritorijas labiekārtošanas darbiem

Aizdevumam var pieteikties, ja edzīvotāji ir nobalsojuši par projekta realizāciju un aizdevuma saņemšanu (lēmums ir pieņemts, ja "par" nobalso dzīvokļu īpašnieki, kuri pārstāv vairāk nekā pusi no visiem dzīvokļu īpašumiem (50 % +1). Regulējums attiecība uz kopīpašumā esošiem dzīvokļiem – nepieciešams 100% balsis).

Mājas parādsaistības par saņemtajiem pakalpojumiem (apsaimniekošana, atkritumi, siltumapgāde, ūdens u.c. pakalpojumi), ir mazāks par 10% no visu pakalpojumu rēķinu summas pēdējo 12 mēnešu laikā ir pamatota aizdevuma atmaksāšanas iespēja un ir saņemts kredītiestādes atteikums aizdevuma piešķiršanai.

Pieteikumu aizdevumam aizpilda pilnvarotā persona, kas var būt tikai juridiska persona (piemēram apsaimniekotājs, biedrība u.tml.) un pievieno visu nepieciešamo informāciju par dzīvokļu īpašniekiem un plānotajiem darbiem.

Vairāk informācija: ŠEIT


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas