Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aktīvi rit Īslīces ielas pārbūve


Aktīvi rit Īslīces ielas pārbūve 2017.07.17 Komentāri (0) Aktīvi rit Īslīces ielas pārbūve

Bauskā ir sākusies Īslīces ielas pārbūve, kuras turpinājumā ir valsts vietējās nozīmes autoceļš  (V1028) Bauska-Bērzi - Ādžūni - Lietuvas Republika (Žeime).

Pārbūves laikā iela transporta kustībai netiks slēgta. Darbi ritēs joslās pa posmiem, tādēļ kustība tiks regulēta, un autovadītājiem ir jābūt uzmanīgiem. 

Īslīces ielas pārbūvi saskaņā ar iepirkuma procedūras rezultātiem veic būvuzņēmums SIA “Lemminkainen Latvija” par 941 610,64 eiro bez PVN. Līguma termiņš ir 38 nedēļas.

Iepirkumu procedūrā par būvuzraugu izraudzīts SIA „Jurēvičs un partneri”. Līgums noslēgts par 13 557 eiro bez PVN. 

Darbu gaitā ir iespējami īslaicīgi ierobežojumi un apgrūtinājumi piekļuvei objektiem un īpašumiem.

Sakarā ar Īslīces ielas pārbūves darbiem, lai nodrošinātu piekļuvi NESTE degvielas uzpildes stacijai, paredzēts atcelt ceļa zīmes nr.401 darbības zonu, to demontējot vai aizsedzot uz laiku līdz vienam mēnesim. Skatīt ŠEITTas nozīmē, ka, braucot pa Elejas ielu virzienā uz Rundāli, tiks atcelta ceļa zīme, kas neļāva nogriezties pa kreisi uz degvielas uzpildes staciju. Savukārt no Īslīces ielas degvielas uzpildes stacijai piekļūt nevar. 

Ceļa darbu vietas aprīkojuma uzstādīšanas shēma ŠEIT

Bauskas novada pašvaldība un būvuzņēmums aicina autovadītājus būt pacietīgiem un saprotošiem pārbūves laikā, ievērot izvietotās zīmes, lai transporta kustība netraucētu būvniekiem veikt savu darbu.  Šobrīd objektā ir nosprausta trase, par ko liecina visā pārbūvējamajā posmā izvietotie mietiņi.   

Kontaktpersonas informācijai:

  • SIA „Lemminkainen” būvdarbu vadītājs Kalvis Margevičs tālr. 26456931;
  • Bauskas novada pašvaldības būvinženiere Agita Eglinska tālr. 26370202.

Iela tiek pārbūvēta specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt privāto investīciju apjomu reģionos, veicot ieguldījumus uzņēmējdarbības attīstībai atbilstoši pašvaldību attīstības programmās noteiktajai teritoriju ekonomiskajai specializācijai un balstoties uz vietējo uzņēmēju vajadzībām" programmas ietvaros.

Informācija: projekta vadītāja Ilze Tijone
FOTO: Zane Gorškova


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas