Ceturtdiena, 02. Februāris, 2023. Sonora, Spīdola

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aktieru atlase jaunam TV3 projektam Bauskā


Aktieru atlase jaunam TV3 projektam Bauskā2015.08.31 Komentāri (0) Aktieru atlase jaunam TV3 projektam Bauskā

No 14. līdz 20. septembrim Bauskā tiks uzņemtas četras sērijas jaunam TV projektam, kurš atspoguļos stāstus par spraigām un samezglotām situācijām cilvēku dzīvē. Ja jūti sevī aktiera talantu vai vienkārši vēlies izaicināt pats sevi, droši nāc uz atlasi jau 4. septembrī Bauskas kultūras centrā no plkst. 17.00-20.00.

Uz dalībnieku atlasi aicināti visi interesenti, kuri vēlas piedalīties projekta filmēšanā vecumā no 10-65 gadiem. Iepriekšējā pieredze aktiermeistarībā nav nepieciešama, galvenais ir vēlme piedalīties trīs dienu piedzīvojumā kopā ar filmēšanas profesionāļiem.

Uz aktieru atlasi nav nepieciešams īpaši sagatavoties. Ar katru filmēties gribētāju mēs aprunāsimies un iepazīsimies individuāli un izspēlēsim kopā nelielu mūsu sagatavotu etīdi.

Aktieru atlase notiks4. septembrī no plkst. 17.00 līdz 20.00. Bauskas kultūras centrā. Filmēšanās būs interesants piedzīvojums un iespēja ielūkoties filmēšanas aizkulišu dzīvē trīs dienu garumā.

• Aicina pieteikties arī brīvprātīgos palīgus, kam interesē filmēšanas process, kas labi pārzina Bausku, tās apkārti un vēlas iegūt jaunu pieredzi.

• Seriāla filmēšanai tiek meklētas arī vairākas privātmājas. Ja nejūti sevī aktiera talantu, bet ir interese ielūkoties seriāla tapšanas aizkulisēs, tad šī būs lieliska iespēja.

Iepriekš pieteikšanās nav nepieciešama.

Neskaidrību gadījumā rakstiet uz e-pastu aizdomigigadijumi@gmail.com 

Vai zvaniet 24955284 (Laura Cīrule, Sandra Liepiņa


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas