Otrdiena, 16. Augusts, 2022. Astra, Astrīda

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aizvesti atkritumu konteineri no Bauskas pilskalna stāvlaukuma


Aizvesti atkritumu konteineri no Bauskas pilskalna stāvlaukuma2016.05.17 Komentāri (0) Aizvesti atkritumu konteineri no Bauskas pilskalna stāvlaukuma

Kā jau daudzi bija pieraduši, Brīvības bulvārī Bauskas pilskalna stāvlaukumā pie Mūsas tilta atradās divi dalīto un trīs sadzīves atkritumu konteineri. 

Nedēļas sākumā SIA “Vides serviss” saņēma lūgumu - likvidēt šo vietu kā konteineru laukumu, jo konkrētā atkritumu vieta kļuvusi nepievilcīga tūristiem un sagādā grūtības arī kafejnīcas īpašniekiem, jo, neskatoties uz konteineru esamību teritorijā, tiek piemēslota arī apkārtne. Tāpēc 11. maijā visi trīs sadzīves atkritumu konteineri tika pārvietoti uz citu vietu, atstājot tikai dalīto atkritumu konteinerus. 

12. maijā tika aizvākti arī pēdējie divi dalīto atkritumu konteineri. Iemesls tam ir dažu iedzīvotāju slinkums vai nolaidība, izmetot atkritumus. Kā redzams attēlos, cilvēki atkritumus nevis izmetuši atkritumu konteineros, bet maisos novietojuši blakus, kas ne tikai neizskatās labi, bet arī neatbilst atkritumu nodošanas principiem. Lai gan sākotnēji cerējām atstāt šķiroto atkritumu konteinerus, lai parādītu, ka esam zaļi domājoši un sekojam līdzi pasaules labākajām atkritumu nodošanas praksēm, redzams, ka pagaidām vēl diemžēl neesam tam gatavi. 

Šis ir laiks, kad Bauskas pilsētas iedzīvotāji un tūristi izmanto iespēju apskatīt vienu no mūsu pilsētas skaistākajiem un ievērojamākajiem objektiem – Bauskas pili un pilskalnu, kā arī tālāk esošo Lielupes sākuma punktu, tāpēc nav pieļaujams, ka skaisto ainavu aizēno atkritumu kalni. 

Ceram uz sapratni, un atgādinām, ka šķirotos atkritumus var nodot citās tuvāk esošajās vietās.

Sagatavoja: 
SIA “Vides serviss” 
Sabiedrisko attiecību speciāliste Iluta Rasa
E-pasts: iluta@videsserviss.lv; mob.: 28258528

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas