Trešdiena, 04. Augusts, 2021. Romāns, Romualda, Romualds

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aizvadīts jau otrais "Uzņēmēju kodols" pasākums


Aizvadīts jau otrais 2018.06.29 Komentāri (0) Aizvadīts jau otrais "Uzņēmēju kodols" pasākums

2018. gada 28. jūnijā pašvaldība aicināja Bauskas novada uzņēmējus uz Bauskas novada uzņēmēju tīklošanās pasākuma „Uzņēmēju kodols” 2.tikšanos. Šajā reizē novada uzņēmējus savās mājās – z/s Vaidelotes, uzņēma Bauskas novada domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks. 

Tikšanās pirmajā daļā pasākuma dalībniekus uzrunāja Ivars Juškēvics, uzņēmuma SIA „Training Lab" līdzīpašnieks un treneris.  Ivars ikdienā aizraujas ar divām jomām – viņš ir  Biznesa Personības izaugsmes treneris, kurš, regulāri mācoties un papildinot savas zināšanas psiholoģijā, neiropsiholoģijā un pedagoģijā, aizrautīgi testē un rada jaunas metodes un izmaiņas  Biznesa Personību „procesoros”, uzvedībā un pašsajūtā. Savukārt, otra joma ir dažādu biznesa projektu attīstība, kas  balstās uz vadības praktisko pieredzi 15 gadu garumā, un rezultējusies arī SIA  „Training Lab” 2017. gada apgrozījuma divkāršošanā. Pēdējo 5 gadu laikā, Ivara personīgās izaugsmes, vadības, pārdošanas un komandas attīstības treniņus un uzstāšanās, ir apmeklējuši vairāk kā 4000 dalībnieki.

Savā lekcijā „Rīcības kods” Ivars aizrautīgi stāstīja par sevis motivēšanu, attīstīšanu, par to, kā radīt un dzīvē ieviest idejas, par sevis uzlādēšanu ar enerģiju, pozitīvām emocijām, kā iegūt uzņēmēja personībai tik nepieciešamo jaudu darīt. Ivara lekcija bija balstīta dialogos un personīgos piemēros. „Ja jums kaut ko stāsta – neticiet! Paņemiet un pārbaudiet to dzīvē!” klausītājus motivēja treneris. Pēc lekcijas sanākušie uzņēmēji atzina, ka dzirdētās atziņas uzrunājušas un ir prieks, ka gūts apstiprinājums tam, ko viņi jau dzīvē pielieto un kas tiešām strādā.

Pēc dialogos un iedvesmojošās sarunās aizvadītaa pasākuma pirmās daļas,  „Uzņēmēju kodola” viesi tika aicināti paviesoties jaunā uzņēmēja Kristapa Ozola izveidotajā improvizētajā restorānā turpat Vaidelošu pagalmā. Guvis aizraujošu pieredzi Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV), Kristaps ir ideju un jaudas pilns ieviest Latvijā ASV barbekjū (BBQ) tradīcijas. „Oak' a BBQ” ir Kristapa un viņa domu biedru radīts zīmols, kas ietver grilu un kūpinātavu ražošanu, gardu mērču gatavošanu, kā arī ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu labākajās ASV BBQ tradīcijās. Kristaps uzņēmējiem stāstīja par gaļas gatavošanas mākslu, par ASV BBQ tradīcijām, iepazīstināja ar BBQ baudīšanas kultūru, kas ASV ir vesela kustība un  ievērojami atšķiras no latviešiem pazīstamajām grilēšanas tradīcijām.  Viesiem bija iespēja ne vien klausīties un skatīties Kristapa prezentācijā, bet arī nobaudīt tās rezultātu – brīnišķīgi pagatavotu gaļu, kas kūpinātavā pavadījusi veselu dienu. „Restorāna” viesi atzina, ka pagatavotais ir neaprakstāmi gards un vēlēja Kristapam veiksmi viņa ideju īstenošanā.  

Arī otrais „Uzņēmēju kodola” pasākums uzņēmēju vidū tika vērtēts ļoti atzinīgi. Brīnišķīgā sinerģija starp vietu, lauku vidi, dabu, cilvēku pozitīvo noskaņojumu un pagatavotā ēdiena smaržu, radīja aicinošu atmosfēru un rosināja uzņēmējus uzkavēties līdz vēlam vakaram.

Kā jau stāstīts iepriekš – līdz ar pirmo „Kodola” tikšanos atpūtas kompleksā „Miķelis” šī gada 12.aprīlī, Bauskas novada pašvaldība aizsāka jaunu sadarbības formu ar novada uzņēmējiem. „Uzņēmēju kodols” tapa pēc Bauskas novada uzņēmēju ierosinājuma, kuri izteica vēlmi sadarbībā ar pašvaldību, radīt veidu, kā biežāk sanākt kopā, lai veidotu savstarpējus kontaktus. Uzklausot šo vēlmi, pašvaldība radīja tīklošanās pasākumu ciklu, kurš veidots divdaļīgs. Pirmajā pasākumu daļā uzņēmējus par viņiem saistošām, viņu darbam noderīgām tēmām uzrunā lektors, savukārt pasākuma otrā daļa veltīta dzīves izgaršošanai ne vien ēdienā un dzērienā, bet arī citās dzīves baudās – ceļošanā, kultūrā, sportā utml.

Bauskas novada pašvaldība saka sirsnīgu paldies domes priekšsēdētājam un viņa ģimenei, kas laipni uzņēma viesus savā sētā, Ivaras Juškēvicam par iedvesmu, Kristapam Ozolam par viņa ieguldījumu pasākuma norisē. Tāpat pateicamies ikvienam uzņēmējam, kurš 28.jūnija vakarā ieradās Vaidelotēs un ar savu klātbūtni apliecināja „Kodola” idejas dzīvotspēju. Patiesi cerot, ka reizi no reizes pasākuma apmeklētāju pulks kļūs kuplāks, plānots, ka uz nākamo „Uzņēmēju kodolu” pašvaldība uzņēmējus aicinās vasaras beigās.

  

Vairāk foto ŠEIT

Ieva Šomina         

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

 

 

 

 

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas