Pirmdiena, 15. Augusts, 2022. Dzelde, Zelda, Zenta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aizvadītas ielu vingrošanas sacensības Bauskā


Aizvadītas ielu vingrošanas sacensības Bauskā2014.08.27 Komentāri (0) Aizvadītas ielu vingrošanas sacensības Bauskā

Sestdien, 23. augustā, Bauskas jauniešu dienas „Mēs 2014” ietvaros notika  ielu vingrošanas sacensības sešās dažādās disciplīnās.

Līdzīgi kā iepriekšējās ielu vingrošanas sacensībās citās Latvijas pilsētās, sīvākā cīņa par uzvaru izvērtās tieši pievilkšanās sacensībās. Pievilkšanās sacensības ir pa spēkam ikvienam un tādēļ pulcē lielāko dalībnieku skaitu. Šoreiz pievilkšanās sacensībās vecuma grupā līdz 18 gadiem nepārspēts palika Eduards Vepijačins no Bauskas, bet vecuma grupā - vecākiem par 18 gadiem uzvarēja Liepājnieks Gvido Šalms. Gvido ir “Vislatvijas Spēka dienas” 2013. gada uzvarētājs un viens no spēcīgākajiem ielu vingrotājiem šajā disciplīnā ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas valstīs. Spraiga cīņa izvērtās arī ielu vingrošanas “Free Style” sacensībās, kurās uzvarēja Edgars Bergfelds. Kopsumā sacensības pulcēja negaidīti lielu dalībnieku skaitu, kas liecina par lielu interesi sportiski un veselīgi pavadīt savu laiku arī Latvijas mazpilsētās.

Pirms sestdien notikušajām sacensībām Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrība bija veikusi aptauju savos sociālajos tīklos par to, kurās sacensību kategorijās paši dalībnieki no Bauskas vēlētos piedalīties. Aptaujas rezultātā tika noskaidrotas astoņas ielu vingrošanas sacensību kategorijas, kurās svētdien tika noskaidroti uzvarētāji. 

Visu sacensību dalībnieki tika iedalīti divās vecuma grupās. Jaunāki par 18 gadiem un vecāki par 18 gadiem. Šoreiz sacensībās tika iekļautas arī komandu sacensības, kurās jaunieši varēja izmēģināt spēkus gan ielu vingrošanas frīstailā, gan spēka izejās. 

Rezultāti un bildes atrodamas oficiālajā Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrības mājaslapā: www.ieluvingrosana.lv un projekta „Es zinu, Tu to vari!” oficiālajā vietnē www.draugiem.lv/tutovari.  

Ielu vingrošanas sacensības Bauskā notiek sociālā projekta „Es zinu, Tu to vari!” ietvaros. Lielākā daļa projekta „Es zinu, Tu to vari!” pasākumu ir veltīti jauniešiem, atsevišķi pasākumi paredzēti arī ģimenēm kopā ar bērniem. Projekta mērķis ir iedvesmot jauniešus būt fiziski aktīviem un veidot izpratni, ka veselīgs un aktīvs dzīvesveids un atteikšanās no dažādu atkarības vielu lietošanas palīdz sasniegt nospraustos mērķus. Projekta ietvaros no jūlija līdz augustam notiek vairāk kā 58 pasākumi visā Latvijā – ielu basketbola turnīri, ielu vingrošanas sacensības un citi ielu kultūras pasākumi, kā arī nometnes un ģimeņu sporta dienas.  

Ielu vingrošanas sacensības organizē Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrība. Projektu atbalsta Veselības ministrija un Slimību profilakses un kontroles centrs. Projekta stratēģiskais partneris Draugiem.lv, informē lieldraugi TVNET, JCDecaux un LTV.


Aleksandrs Ivaško
Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrība


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas