Svētdiena, 17. Oktobris, 2021. Gaitis, Gaits, Karīna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aizvadītas Bauskas novada skolēnu sporta spēļu sacensības vieglatlētikā


Aizvadītas Bauskas novada skolēnu sporta spēļu sacensības vieglatlētikā2021.10.12 Komentāri (0) Aizvadītas Bauskas novada skolēnu sporta spēļu sacensības vieglatlētikā

Piektdien, 8.oktobrī, norisinājās Bauskas novada skolēnu sporta spēļu sacensības vieglatlētikā 2010./2011.g.dz. un 2012./2013.g.dz. vecuma grupās.

Rezultāti:

2012./2013.g.dz. meitenes:
60m skrējiens
1.vieta – Laine Tamberga, Bauskas BJSS, rezultāts – 10,35s.
2.vieta – Estere Purviņa, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 10,69s.
3.vieta – Naina Rusule, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 11,03s.

300m skrējiens
1.vieta – Nikola Hutornaja, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 0:59.26min.
2.vieta – Evelīna Gaile, Vecsaules psk., rezultāts – 1:01.41min.
3.vieta – Everita Strautiņa, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 1:02.46min.

Tāllēkšana
1.vieta – Adelīna Rupka, Bauskas BJSS, rezultāts – 3,28m.
2.vieta – Patrīcija Lataite, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 3,17m.
3.vieta – Elizabete Simsone, Bauskas BJSS, rezultāts – 3,12m.

Augstlēkšana
1.vieta – Patrīcija Lataite, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 1,00m.
2.vieta – Elizabete Simsone, Bauskas BJSS, rezultāts – 0.95m.
3.vieta – Pleša Emma, Bauskas pilsētas psk., rezultāts – 0.95m.

Bumbiņas mešana
1.vieta – Andrea Kostjuka, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 19,75m.
2.vieta – Kristiana Liepa, Codes psk., rezultāts – 16,96m.
3.vieta – Sabīna Zibala, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 16,80m.

4X60 metru stafete
1.vieta – Bauskas 2.vsk. – Naina Rusule, Patrīcija Lataite, Everita Strautiņa, Estere Purviņa, rezultāts – 46,45s.
2.vieta – Griķu psk. – Smaļķe Adriana, Bogdane Alīna, Skulme Katrīne, Vairoga Paula Kristiāna, rezultāts – 48,07s.
3.vieta – Codes psk. – Jeļizaveta Martinova, Kristiana Liepa, Beatrise Fetkeviča, Sonora Vilsone, rezultāts – 48,85s.

2012./2013.g.dz. zēni
60m skrējiens
1.vieta – Linards Strjuks, Vecsaules psk, rezultāts – 10,07s.
2.vieta – Roberts Strazdiņš, Bauskas BJSS, rezultāts – 10,15s.
3.vieta – Adrians Mucenieks, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 10,20s.

300m skrējiens
1.vieta – Pavlovičs Miks Dzintars, Bauskas pilsētas psk., rezultāts – 0:56.39s.
2.vieta – Mārcis Pakalns, Vecsaules psk., rezultāts – 0:59.38s.
3.vieta – Gustavs Ārents, Pilsrundāles vsk., rezultāts – 1:00.60min.

Tāllēkšana
1.vieta – Adrians Mucenieks, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 3,40m.
2.vieta – Roberts Strazdiņš, Bauskas BJSS, rezultāts – 3,38m.
3.vieta – Gabriels Turovs, Bauskas BJSS, rezultāts – 3,20m.

Augstlēkšana
1.vieta – Pavlovičš Miks Dzintars, Bauskas pilsētas psk., rezultāts – 1,10m.
2.vieta – Akmentiņš Eduards, Griķu psk., rezultāts – 1,00m.
3.vieta – Kristāns Rasa, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 1,00m.

Bumbiņas mešana
1.vieta – Linards Strjuks, Vesaules psk., rezultāts – 30,85m.
2.vieta – Akmentiņš Eduards, Griķu psk., rezultāts – 27,85m.
3.vieta – Deniels Ivanovs, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 24,66m.

4X60 metru stafete
1.vieta – Bauskas 2.vsk. – Andrejs Tirols, Adrians Mucenieks, Deniels Ivanovs, Marks Šims, rezultāts – 44,00s.
2.vieta – Bauskas pilsētas psk. – Bergs Harijs Kristers, Pavlovičš Miks Dzintars, Melnis Miks Miķelis, Skotelis Tomass, rezultāts – 44,34s.
3.vieta – Griķu psk. – Eduards Akmentiņš, Matīss Jarevics, Mārcis Grizāns, Ijans Jakovļevs
, rezultāts – 47,50s.

2010./2011.g.dz. meitenes
60m skrējiens
1.vieta – Estere Turova, Bauskas BJSS, rezultāts – 9,99s.
2.vieta – Nikola Nikadona, Codes psk., rezultāts – 10,03s.
3.vieta –Alise Tīna Augstkalne, Bauskas BJSS., rezultāts – 10,41s.

60m barjeru skrējiens
1.vieta – Gundega Munda, Bauskas BJSS, rezultāts – 11,27s.
2.vieta – Elizabete Bidzāne, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 12,85s.
3.vieta – Samanta Beļajeva, Bauskas 2.vsk. ., rezultāts – 12,89s.

300m skrējiens
1.vieta – Grizāne Alise Emīlija, Griķu psk., rezultāts – 00:55.8s.
2.vieta – Viktorija Tjuha, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 00:56.8s.
3.vieta – Vinķele Paula, Bauskas pilsētas psk., rezultāts – 00:57.1s.

Tāllēkšana
1.vieta – Estere Turova, Bauskas BJSS, rezultāts – 3,57m.
2.vieta – Viktorija Tjuha, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 3,47m.
3.vieta – Gabriela Nākmane, Pilsrundāles vsk., rezultāts – 3,46m.

Augstlēkšana
1.vieta – Gundega Munda, Bauskas BJSS , rezultāts – 1.25m.
2.vieta – Elizabete Bidzāne, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 1.20m.
3.vieta – Nellija Norova, Pilsrundāles vsk., rezultāts – 1.15m.

Bumbiņas mešana
1.vieta – Monta Kvedare, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 25,70m.
2.vieta – Loreta Jonašku, Pilsrundāles vsk., rezultāts – 22,04m.
3.vieta – Bogdane Solvita, Griķu psk., rezultāts – 20,38m.

Lodes grūšana
1.vieta – Samanta Beļajeva, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 6,11m.
2.vieta – Elva Zuze, Codes psk., rezultāts – 6,02m.
3.vieta – Elīna Arāja, Bauskas2.vsk., rezultāts – 5,95m.

4X60 metru stafete
1.vieta – Bauskas 2.vsk. – Elizabete Bidzāne, Viktorija Tjuha, Samanta Beļajeva, Monta Kvedare, rezultāts – 41,25s.
2.vieta – Pilsrundāles vsk. – Loreta Jonašku, Nellija Norova, Jūlija Vasiļjeva, Gabriela Nākmane, rezultāts – 42,67s.
3.vieta – Griķu psk. – Bogdane Solvita, Grizāne Alise Emīlija, Puka Megija, Braška Dana, rezultāts – 42,77s.

2010./2011.g.dz. zēni
60m skrējiens
1.vieta – Marko Biezais, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 9,50s.
2.vieta – Smaļķis Gabriels, Griķu psk., rezultāts – 9,53s.
3.vieta – Maksims Dviņaņinovs, Pilsrundāles vsk., rezultāts – 9,75s.

60m barjeru skrējiens
1.vieta – Kaspars Zāle, Codes psk., rezultāts – 11,81s.
2.vieta – Roberts Ribikauskis, Pilsrundāles vsk., rezultāts – 12,04s.
3.vieta – Gvido Rākins, Griķu psk. ., rezultāts – 12,13s.

300m skrējiens
1.vieta – Klāvs Zaicevs, Bauskas BJSS, rezultāts – 00:52.8s.
2.vieta – Kaspars Zāle, Codes psk., rezultāts – 00:54.3s.
3.vieta – Emīls Circenis, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 00:55.9s.

Tāllēkšana
1.vieta – Marko Biezais, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 4,00m.
2.vieta – Gustavs Striks, Bauskas BJSS, rezultāts – 3,92m.
3.vieta – Aigars Ramanis, Bauskas BJSS, rezultāts – 3,70m.

Augstlēkšana
1.vieta – Roberts Ribikauskis, Pilsrundāles vsk., rezultāts – 1.25m.
2.vieta – Klāvs Zaicevs, Bauskas BJSS, rezultāts – 1.20m.
3.vieta – Rākins Gvido, Griķu psk., rezultāts – 1.20m.

Bumbiņas mešana
1.vieta – Jānis Strelēvics, Pilsrundāles vsk., rezultāts – 36,34m.
2.vieta – Oto Osvalds Fricis, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 33,93m.
3.vieta – Kristiāns Zemturis, Vecsaules psk., rezultāts – 32,66m.

Lodes grūšana
1.vieta – Enkurs Roberts, Bauskas pilsētas psk., rezultāts – 7,82m.
2.vieta – Smaļķis Gabriels, Griķu psk., rezultāts – 7,72m.
3.vieta – Ņikita Staļģevics, Bauskas2.vsk., rezultāts – 7,40m.

4X60 metru stafete
1.vieta – Griķu psk. – Rākins Gvido, Šmits Tomass Jānis, Smaļķis Gabriels, Dervīts Reinards, rezultāts – 40,82s.
2.vieta – Bauskas 2.vsk. – Emīls Circenis, Marks Mercs, Marko Biezais, Linards Puzurs, rezultāts – 40,90s.
3.vieta – Pilsrundāles vsk. – Roberts Ribikauskis, Maksims Dviņaņinovs, Jānis Strelēvics, Renāts Anspoks, rezultāts – 41,07s.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas