Svētdiena, 19. Septembris, 2021. Muntis, Verners

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aizvadīta Bauskas pilsētas pamatskolas 95. jubileja.


Aizvadīta Bauskas pilsētas pamatskolas 95. jubileja.2014.10.29 Komentāri (0) Aizvadīta Bauskas pilsētas pamatskolas 95. jubileja.

Sirsnīgā, pozitīvā atmosfērā aizvadīta Bauskas pilsētas pamatskolas 95.jubileja.

„Bērnība ir vārīgs stādiņš,
Kas bez balsta nevar augt.
Saule, mīlestība – abas
Ļauj tam atraisīties, plaukt.”
Bauskas pilsētas pamatskolas himnas vārdi, kuru autore ir dzejniece P.Bārda, bet mūzikas autore – mūzikas skolotāja I.Žubere, patiesi atspoguļo to emocionāli pozitīvo vidi, kāda saglabājusies skolas absolventu atmiņās par savu skolu un kāda tā bija izjūtama klātienē pasākuma norisē 25.oktobra pēcpusdienā.
Skolas direktors Jānis Rumba savā uzrunā atcerējās iepriekšējo direktoru veikumu, pateicās esošajiem un līdzšinējiem pedagogiem, lepojās ar skolēnu sasniegumiem un patīkamajām vizuālajām pārmaiņām skolas telpās. Svētku uzruna teica arī Izolde Krāģe, kura skolu vadīja no 1981. līdz 2009.gadam.
Skolu nozīmīgajā jubilejā bija ieradušies sveikt izglītības iestāžu vadītāji no Bauskas Valsts ģimnāzijas, Bauskas Mākslas skolas, Bauskas Mūzikas skolas, Bauskas sākumskolas. Ikviens no viņiem uzsvēra tos sadarbības un saskarsmes punktus, kas ciešām saitēm saista novada izglītības iestādes gan kopēju skolēnu, gan pedagogu, gan vēsturisko notikumu ziņā.
Bauskas novada pašvaldības vārdā Bauskas pilsētas pamatskolas pedagogu saimi un absolventus uzrunāja novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alvis Feldmanis. Par ilggadēju devumu skolēnu izglītošanā un audzināšanā Bauskas novada domes Goda rakstus un naudas balvu EUR 100 viņš pasniedza pedagogiem - Rozei Bruģei un Dainim Cipulim.
Svētku koncertā piedalījās ne tikai esošie skolēni, bet arī absolventi. Visi pasākuma dalībnieki vienojās kopīgā A.Legzdiņa un A.Birkena dziesmā „Mūsu mīlestība”.
Pēc svinīgā pasākuma, skolas jubilejas svinību dalībniekiem bija iespēja izstaigāt skolas telpas, priecāties par svētku rotājumiem, renovētajām telpām, iepazīties ar izstādi par skolas pagātni, kas bija izvietota pārejā no jaunās skolas uz veco.

Aija Spriņķe,
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja.

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas