Piektdiena, 31. Marts, 2023. Atvars, Gvido

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aizritējis seminārs par mūžizglītības iespējām


Aizritējis seminārs par mūžizglītības iespējām2014.10.09 Komentāri (0) Aizritējis seminārs par mūžizglītības iespējām

Atskats uz informatīvo mācību semināru Bauskā 8.oktobrī Zemgales reģiona NVO pārstāvjiem un speciālistiem, par pieaugušo mūžizglītības iespējām Latvijā un Eiropas Savienībā projektā ‘’Darbojies lokāli, domā globāli!’’.

Biedrība „ideA”, ar LR Kultūras ministrijas un biedrības „Zemgales NVO atbalsta centrs”  finansiālu atbalstu realizē projektu „Darbojies lokāli, domā globāli!” NR.04/KM Zemgales reģionā, kur otrais seminārs tika aizvadīts 2014.gada 8.oktobrī Bauskā.
 

Semināram pieteikties tika aicināti dažādu NVO pārstāvji un speciālisti. Tika saņemti vairāk nekā 20 dalībnieku pieteikumi no Bauskas, Iecavas un Vecumnieku, Rundāles novadu valstiskā un nevalstiskā sektorā strādājošajām personām. Apmācības apmeklēja mazāk dalībnieku nekā bija cerēts, tomēr kopumā tika pārstāvētas 11 dažādas organizācijas, tai skaitā 7 nevalstiskās organizācijas, sociālais dienests, pārstāvji no nodarbinātības valsts aģentūras un pašvaldībām.
 

Apmācības noritēja pozitīvā gaisotnē sniedzot daudz jaunas informācijas par iespējām pieaugušo tālākizglītību gan vietējā, gan starptautiskā mērogā. Izvērtējot dalībnieku aizpildītās novērtēšanas anketas, projekta īstenotāji secināja, ka dalībnieki ar projekta norisi bija apmierināti un ieguva daudz vērtīgas informācijas, kuru 100% izmantos savā turpmākajā profesionālajā darbā. Anketās bija pieejama brīva vieta, kur dalībnieki varētu uzrakstīt savu ieteikumu organizatoriem. Šo iespēju izmantoja lielākā daļa dalībnieku, kā vienu no spilgtākajiem ieteikumiem var pieminēt: „Veicināt pašvaldību atbildīgo personu lielāku izpratni par pieaugušo izglītības nepieciešamību un tās veicināšanu Bauskas un apkārtējos novados.”
Apmācību laikā dalībniekiem izveidojās draudzīga sadarbība vienam ar otru, kas krietni palīdzēja strādāt darba grupās, lai izdiskutētu pārstāvēto organizāciju piedāvātos pakalpojumus un sadarbības iespējas mūžizglītības jautājumos. Dalībnieki izteica pateicību organizatoriem par iespēju iepazīties un veidot sadarbības tīklus nākotnes projektiem Bauskas un apkārtējo novadu organizācijām. Turpmāk informāciju par mūžizglītības iespējām Bauskas novadā varēs iegūt Sociālajā dienestā un Bauskas invalīdu biedrībā, Pilsrundāles bibliotēkā, Skaistkalnes lauku sieviešu klubā „Mēmelīte”, Biedrībā, „Sadarbības tilts”, Īslīces sieviešu klubā „Rītausma” un Iecavas novada izglītības pārvaldē, kā arī pie Bauskas NVA Karjeras konsultantiem.


Projekta ietvaros tiks organizēts vēl viens apmācību seminārs 2014.gada 28.oktobrī – Jelgavā, uz kuru interesenti vēl var paspēt pieteikties.
 

Papildus informācija par projektu un tā rezultātiem iegūstama pie projekta vadītājas Gunitas Bērzas, tālrunis 29751732, e-pasts gunita.buse@gmail.com.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas