Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aizpildi anketu un balvā saņem soliņu pie mājas


Aizpildi anketu un balvā saņem soliņu pie mājas2018.04.20 Komentāri (0) Aizpildi anketu un balvā saņem soliņu pie mājas

Projekta “Accelerate SUNShINE” ietvaros tiek realizēti dažādi informatīvi pasākumi iedzīvotājiem, lai rosinātu domāt par energoefektivitātes jautājumiem un veicinātu aktīvāku daudzdzīvokļu māju atjaunošanu Bauskā.

Pirmais šāds pasākums bija konkurss daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem, kurā jāatbild uz jautājumiem par energoefektivitāti, piedāvātajiem risinājumiem māju atjaunošanai un to, kādu atbalstu iespējams saņemt gan no pašvaldības, gan atjaunojot māju ar energoefektivitātes pakalpojumu līgumu (EPC). “Mēs ceram, ka meklējot atbildes uz šiem jautājumiem, iedzīvotāji vairāk izprata nepieciešamību atjaunot savu māju, kā arī tas rosinās ikdienā ieviest nelielus ieradumus, kas jau tagad var krietni uzlabot energoresursu ietaupījumu,” pauž Raitis Ignatjevs, Bauskas novada pašvaldības energopārvaldnieks.

Tāpēc dāvinām konkursa balvu – jaunu soliņu pie mājas, kas tiks pasniegta uzvarētājam – daudzdzīvokļu mājai Lielās Talkas aktivitāšu laikā. Anketas var iesniegt līdz 26.aprīlim.

Pirmais solis uz sakārtotu māju ir mājas apkārtnes sakopšana, ko aicinām iedzīvotājus veikt ne tikai Lielās talkas dienā, bet arī ikdienā.

 

 

 

Aiva Avota-Zalstere,

SIA „Vides serviss” sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas