Piektdiena, 31. Marts, 2023. Atvars, Gvido

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aivara Hermaņa un Ērika Upenieka akustiskais Ziemassvētku koncerts Bauskā


Aivara Hermaņa un Ērika Upenieka akustiskais Ziemassvētku koncerts Bauskā2016.12.26 Komentāri (0) Aivara Hermaņa un Ērika Upenieka akustiskais Ziemassvētku koncerts Bauskā

26. decembrī plkst. 17.00 Bauskas Kultūras centrā izskanēs ģitāras virtuozu Aivara Hermaņa un Ērika Upenieka akustiskais Ziemassvētku koncerts. Ziemassvētku noskaņu koncertprogrammā būs dzirdamas dziesmas un melodijas, kuras ikvienu klausītāju ģitāras skanējumā aizvedīs brīnumainajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā.

Koncertā skanēs gan tradicionālas un iemīļotas Ziemassvētku melodijas, piemēram, “Klusa nakts, svēta nakts”, “Jūs bērniņi nāciet”, “Vien pajautā”, “White Christmas”, “Blue Christmas”, gan pasaules džeza klasikas skaņdarbi, vakara noskaņu paspilgtinās muzikālās improvizācijas un Gypsy Jazz stila skaņdarbi un, protams, arī labi zināmas Aivara Hermaņa dziesmas.

Aivars Hermanis vairākkārt dažādās aptaujās ir atzīts par Latvijas labāko ģitāristu, mūziķis zināms arī kā leģendārās grupas “Remix” dalībnieks un dziesmu autors. Ģitārspēles meistars pagājušajā gadā nosvinēja savu 60 gadu jubileju, izdodot otro solo albumu “Liepājas iela” un par sevi anotācijā sakot: "Pateicoties ģitārai, esmu saticis daudz lielisku cilvēku. Ģitāra man palīdzēja saprast un iemīlēt mūziku." Savukārt Ēriks Upenieks ilgus gadus sadarbojies ar Igo, Normundu Rutuli, piedalījies brāļu Auzānu projektos, strādājis kā sesijas ģitārists koncerttūrēs ar dažādiem māksliniekiem, uzstājies ar Jāni Stībeli, Intaru Busuli, Laimi Rācenāju u.c. māksliniekiem, 5 gadus muzicē kā solo ģitārists dažādos pasākumos.

Biļetes: Bauskas Kultūras centra kasē, Biļešu paradīzes kasēs, kā arī bilesuparadize.lv

Informāciju sagatavoja:

Jānis Bukšs
Sabiedrisko attiecību speciālists
Bauskas Kultūras centrs
www.kultura.bauska.lv  

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas