Ceturtdiena, 19. Maijs, 2022. Lita, Sibilla, Teika

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aija Andrejeva Latvijas talantus aicina uz projektu "Satikšanās mūzikā"


Aija Andrejeva Latvijas talantus aicina uz projektu 2016.06.02 Komentāri (0) Aija Andrejeva Latvijas talantus aicina uz projektu "Satikšanās mūzikā"

Projekta mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu māksliniecisko aktivitāšu attīstību. Projektā ik gadu pulcējas bērni un jaunieši no visas Latvijas, kuru intereses ir saistītas ar mūziku, teātri, vai deju.

Piedalīšanās projektā ikvienam dalībniekam ir solis ceļā uz tālākiem sasniegumiem, tā ir iespēja gūt jaunas zināšanas un pieredzi, iespēja satikties un veidot kontaktus ar labākajiem Latvijas dziedātājiem, dejotājiem, aktieriem, iespēja sadraudzēties ar jauniem draugiem, gūt jaunas emocijas, atpūsties un pavadīt neaizmirstamu nedēļu kopā ar radošo industriju profesionāļiem.

„Satikšanās mūzikā” notiks no 26.06 līdz 3.07 dziedātājas Ainas Andrejevas vadībā Dundagas pilī.

Visi tie Latvijas bērni un jaunieši, kuri vēlas uzzināt ko jaunu par vokālo tehniku, stilu un kultūru, ir mīļi gaidīti! Visas nedēļas garumā būs meistarklases, vokālās nodarbības, horeogrāfijas stundas un gatavošanās noslēguma koncertam, kurā visi uzstāsies kopā ar Aiju Andrejevu un pavadošo mūziķu grupu!

Pieteikšanās anketas un plašāka informācija pieejama mājas lapā www.satiksanas.lvPieteikšanās līdz 12.jūnijam. Vietu skaits ierobežots.

Latvijas Talantu vasaras projekts "Satikšanās"
Tālr: 29131458
E-pasts: info@satiksanas.lv
www.satiksanas.lv 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas