Trešdiena, 28. Septembris, 2022. Lana, Sergejs, Svetlana

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicinām uz koncertu Īslīces kultūras namā


Aicinām uz koncertu Īslīces  kultūras namā2017.11.02 Komentāri (0) Aicinām uz koncertu Īslīces kultūras namā

Bauskas Mūzikas skola sadarbībā ar Bauskas  novada vispārizglītojošajām skolām, Bauskas novada Izglītības nodaļu un novada  kultūras iestādēm turpina piepildīt “kultūras somu” ar “dzīvās” mūzikas  klāstu. 

Koncertu ciklā “Kilograms mūzikas” 2.novembrī plkst. 17.00  Īslīces Kultūras namā izskanēs koncerts “Jaunie talanti”. E.Dārziņa Mūzikas vidusskolas simfoniskā orķestra mūziķu izpildījumā dzirdēsim G.F.Hendeļa, G.M. Monna, V.A.Mocarta, J.K.Baha, A.Altmaņa un M.Bruha skaņdarbus. Solisti Elizabete Gulbe (arfa, Latvija), Alma Anete Miķelsone (čells, Latvija),Linda Lukas (vijole, Igaunija),Marta Aurēlija Rando (vijole, Latvija),Maksims Skibickis (čells, Latvija), Daniels Sabanskis (mežrags, Latvija),Svetlana Kondratjeva (vijole, Krievija). Orķestra diriģents- komponists, lektors un pedagogs– Andris Vecumnieks. Koncertā būs iespēja dzirdēt ne tikai mazāk pazīstamu un neierastu instrumentu skanējumu, bet arī   novērtēt Latvijas un ārzemju  jauno talantu izaugsmi.

Koncerts būs lieliska bezmaksas iespēja  jebkuram mūzikas cienītājam iepazīties ar ārzemju un latviešu mūzikas dārgumiem, tapt garīgi bagātākiem un izglītotākiem.

Pasākuma mērķis:

  • Bauskas novada sabiedrības iepazīstināšana ar Latvijas, tostarp, Bauskas puses  atskaņotājmākslinieku daiļradi un muzikāli radošo darbību, sekmējot Bauskas novada kultūrvides attīstību, akcentējot patriotisma un piederības sajūtas sagaidot Latvijas Valsts svētku  simtgadi.
  • Profesionālas  koncertdzīves  veidošana  un attīstīšana  Bauskas novadā ar augstas kvalitātes radoši iedvesmojošām aktivitātēm. 

Uzdevumi:

  • Iepazīstināt Bauskas novada izglītojamos, viņu ģimenes un citus interesentus  ar Latvijas mūzikas  mantojumu un tās daudzveidību,
  • Rosināt  jauniešu mērķauditoriju  jēgpilnai, saturiskai un paliekošai “Latvijas skolas somas” pildīšanai,
  • Daudzināt Latvijas  mūziķu  talantus, izcilību, uzņēmību, sasniegumus.

Bauskas Mūzikas skolas radošās komandas vārdā- Anita Velmunska

Uz tikšanos!


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas