Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023. Pārsla, Tīna, Valentīna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicinām uz izglītojošu pasākumu “Izaugsmes diena 2017”


Aicinām uz izglītojošu pasākumu “Izaugsmes diena 2017”2017.05.15 Komentāri (0) Aicinām uz izglītojošu pasākumu “Izaugsmes diena 2017”

15.maijā Iecavā Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Iecavas novada domi rīko pasākumu «Izaugsmes diena 2017». Aicinām ikvienu interesentu bez maksas apmeklēt meistarklases un gūt sev noderīgas atziņas.

Šīs dienas mērķis ir provocēt domāšanu un veidot atziņas kopīgai līdzdarbībai pašvaldības izaugsmes veicināšanā. «Izaugsmes dienas» ietvaros tiks rīkotas paralēlas meistarklašu, semināru un lekciju sesijas četrām dažādām mērķauditorijām:

  • uzņēmējiem un nevalstiskajām organizācijām;
  • pašvaldības darbiniekiem un iestāžu vadītājiem;
  • izglītības un kultūras darbiniekiem un vadītājiem;
  • vidusskolēniem un jauniešiem.

«Izaugsmes diena» ir platforma un domnīca ar mērķi pilnveidot ikdienā veicamos darba procesus uzņēmējdarbībā, izglītībā, kultūrā un sabiedriskajā darbībā.

Pasākums notiks Iecavas kultūras namā no plkst. 9.00 līdz 19.00.

Dalība bez maksas. Reģistrācija līdz 13. maijam https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd6gIXbfEL6wYWilcn02_5wAz3b52bA6j-T9FBAXh_799fAog/viewform?c=0&w=1.

Biedrības «Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera» Mācību centra rīkotā pasākumu cikla aktivitātes šogad notiek Aizkrauklē, Ogrē, Kuldīgā, Iecavā, Talsos, Tukumā, Salacgrīvā, Gulbenē un Līvānos. Informācija par pasākumu programmu un norises datumiem pieejama mājaslapā www.chamber.lv.        

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas