Svētdiena, 02. Oktobris, 2022. Ilma, Skaidris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicinām pieteikties Bauskas novada kopstendam izstādē „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2020”


Aicinām pieteikties Bauskas novada kopstendam izstādē „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2020”2020.01.28 Komentāri (0) Aicinām pieteikties Bauskas novada kopstendam izstādē „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2020”

Bauskas novada pašvaldība atbalsta savus uzņēmējus un aicina pieteikties interesentus dalībai Bauskas novada kopstendā izstādē “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2020", kura notiks 24. un 25. aprīlī Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā.

„Uzņēmēju dienas Zemgalē 2020” jau otro gadu tiks veidotas kā Iespēju festivāls, kurā būs iespējams vienkopus iepazīties ar daudzpusīgu dalībnieku piedāvājumu un plašu programmu: uzņēmēju izstāde, biznesa forums, tīklošanās pasākums, kultūras programma, izglītības un karjeras iespējas reģionā, u.c.

Bauskas novada pašvaldība aicina pieteikties interesentus dalībai izstādē Bauskas novada kopstendā bez atsevišķas dalības maksas. Gaidām Jūsu pieteikumus līdz 17. februārim, sazinoties ar sabiedrisko attiecību speciālisti Ingu Pinni, tālr. 65795190, e-pasts: inga.pinne@bauska.lv.

Izstādes mērķis ir veicināt un attīstīt uzņēmējdarbību:

 • popularizēt vietējos uzņēmējus, veidojot uzņēmēju sasniegumu parādi jeb izstādi;
 • iepazīstināt ar karjeras iespējām un brīvajām vakancēm pilsētā un reģionā;
 • iepazīstināt ar profesionālās izglītības apguves un karjeras veidošanas iespējām.

Dalībnieku ieguvumi:

 • iespēja paplašināt savu sadarbības partneru un klientu loku, satikt konkurentus;
 • parādīt savu uzņēmumu kā stabilu un motivējošu darba vietu esošajiem darba ņēmējiem un nākotnes darbiniekiem – studentiem un skolniekiem;
 • veidot un uzturēt personīgos kontaktus;
 • iepazīties ar uzņēmēju delegācijām no ES un NVS valstīm;
 • piedalīties  Biznesa forumā, ekspertu diskusijās, tīklošanās pasākumā, dalībnieku vakara svinīgajā pasākumā;
 • uzņēmuma reklāma Uzņēmēju dienu mājas lapā un sociālajos tīklos;
 • reklāmas iespējas plašam izstādes apmeklētāju lokam.

Iespēju festivālā „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2020” vienkopus plānots pulcēt dažādu nozaru uzņēmējus un izglītības iestādes, lai apmeklētājiem interaktīvā veidā būtu iespēja uzzināt par reģiona uzņēmumiem, to vakancēm, pieprasītajām profesijām un to apguves iespējām. Uzņēmējiem tā būtu iespēja uzrunāt  gan šī brīža darba meklētājus, gan skolēnus un studentus – nākotnes darbiniekus, kam svarīgi ir uzzināt par profesionālajām zināšanām un prasmēm, kādas no viņiem tiks sagaidītas nākotnē. Akcentēsim arī darba tirgus aktualitātes un karjeras iespējas, jo darbaspēka pieejamība Latvijā nav vairs tikai riska faktors, bet reāls Latvijas ekonomikas attīstības kavēklis. Darba devēji tiek aicināti piedāvāt brīvās vakances un prakses vietas savā uzņēmumā. Mācību iestādēm, akcentējot profesionālo vidējo un augstāko izglītību, tā ir laba iespēja sniegt informāciju par mācību programmām. Sadarbībā ar CV Online norisināsies arī praktisks seminārs, kurā darba devējiem būs iespēja atrast vajadzīgos darbiniekus, bet darba meklētājiem – darbu.

Piektdiena būs veltīta vairāk B2B aktivitātēm un karjeras iespējām gan jauniešiem, gan  darba meklētājiem.  Festivāla ietvaros tiks organizēts Biznesa forums, semināri un diskusijas ar augsta līmeņa ekspertu iesaisti par tādām  uzņēmējdarbībai aktuālām tēmām kā produktivitātes veicināšana, tehnoloģiju sniegtās iespējas, darba tirgus nākotnes tendences u.c. Pasākuma laikā plānotas ienākošās uzņēmēju delegācijas no ES un NVS valstīm, lai palīdzētu uzņēmējiem veidot starptautiskus kontaktus. Piektdienas noslēgumā dalībniekiem būs iespēja apmeklēt neformālu, saviesīgu vakara pasākumu,  nepiespiestā gaisotnē baudot ēdienus, dzērienus un dzīvo mūziku, paralēli turpinot iepazīšanos ar citiem uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem.

Sestdien, izstādes norises zālē piedāvāsim kultūras programmu, kulinārijas meistarklases un degustācijas, tehnoloģiju un inovāciju izklaides, loterijas un pārsteiguma šovu aktivitātes. Pasākuma skatuve tiks nodota plašajai kultūras uz izklaides programmai, kura, kā jau ierasts, pulcēs plašu apmeklētāju interesi. Arī dalībniekiem ir iespēja organizēt dažādas izklaides aktivitātes un loterijas.

Neliels video ieskats „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019” šeit.

Papildus informācija par dalības noteikumiem www.uznemejudienas.lv

Uzņēmumiem, kuri vēlas izstādīt savu stendu, līdz 2020.gada 15.februārim tiek piedāvāti īpašie Agrās pieteikšanās noteikumi.

Avots: Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Inga Pinne
Sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


  Citas ziņas