Pirmdiena, 06. Februāris, 2023. Dace, Dārta, Dora

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicinām pieteikties Bauskas novada kopstendam izstādē „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019”


Aicinām pieteikties Bauskas novada kopstendam izstādē „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019”2019.02.28 Komentāri (0) Aicinām pieteikties Bauskas novada kopstendam izstādē „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019”

Bauskas novada pašvaldība atbalsta savus uzņēmējus un aicina pieteikties interesentus dalībai Bauskas novada kopstendā izstādē “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019", kura notiks 26. un 27. aprīlī Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā.

“Uzņēmēju dienas Zemgalē” ir kļuvušas par ikgadēju un gaidītu pasākumu, pulcējot katru reizi arvien lielāku dalībnieku un apmeklētāju skaitu. Pasākuma ietvaros notiks izstāde, biznesa forums, kontaktbirža, amatnieku un mājražotāju gadatirgus. “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019” šogad tiks veidots kā biznesa un karjeras iespēju festivāls ar mērķi popularizēt vietējos uzņēmumus un veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību reģionā.

 

 

Bauskas novada pašvaldība atbalsta savus uzņēmējus un aicina pieteikties interesentus dalībai izstādē Bauskas novada kopstendā. Gaidām Jūsu pieteikumus līdz 28. februārim, sazinoties ar projektu vadītāju Ilzi Mundu, tālr. 63921942, e-pasts: ilze.munda@bauska.lv.

 

Divu dienu garumā uzņēmējiem, mācību iestādēm un dažādām organizācijām no visas Latvijas būs iespēja iepazīstināt ar saviem sasniegumiem un uzzināt par citu dalībnieku paveikto. Tāpat arī skolēni un studenti varēs izpētīt profesionālās karjeras izvēles iespējas reģionā savas nākotnes profesijas izvēlei.  Pasākumā notiks interaktīvas un izglītojošas aktivitātes, tostarp biznesa forums par inovāciju lomu mūsdienās, ekspertu prezentācijas un konsultācijas, semināri jauniešiem, kā arī tīklošanās pasākums izstādes dalībniekiem un apmeklētājiem. Sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) “Uzņēmēju dienās Zemgalē 2019” norisināsies arī Vakanču gadatirgus, kurā darba devējiem būs iespēja atrast vajadzīgos darbiniekus, bet darba meklētājiem – darbu.

 

Pasākumu ik gadu apmeklē aptuveni 10 000 interesenti no Jelgavas un visa Zemgales reģiona. Bauskas novada kopstends izstādē būs pārstāvēts jau piekto reizi. Izstādes rīkotāja ir Latvijas uzņēmēju biedrība “Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera” (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu un Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociāciju.

 

Vairāk par pasākumu “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019": ŠEIT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas