Pirmdiena, 15. Augusts, 2022. Dzelde, Zelda, Zenta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicinām pieteikt jauniešus integrējošai piedzīvojumu nometnei


Aicinām pieteikt jauniešus integrējošai piedzīvojumu nometnei2022.04.27 Komentāri (0) Aicinām pieteikt jauniešus integrējošai piedzīvojumu nometnei

ESF projekta “Atver sirdi Zemgalē” ietvaros viesu namā “Satekas” (Bauskas novads, Vecumnieku pagasts, LV – 3933) laikā no 18. līdz 22. jūlijam notiks integrējoša diennakts nometne jauniešiem, kas aug ģimenēs un ārpusģimenes aprūpē.

Aicinām vecākus/ audžuvecākus pieteikt Zemgales plānošanas reģiona pašvaldībās (Jēkabpils, Aizkraukles, Bauskas, Jelgavas, Dobeles novados un Jelgavas valstspilsētā) dzīvojošus jauniešus vecumā no 12 līdz 17 (ieskaitot) gadiem. Nometnē var piedalīties jaunieši, kas patstāvīgi, bez vecāka vai asistenta palīdzības var piedalīties nodarbībās un sporta aktivitātēs, t.i. visās nometnes programmas aktivitātēs.

Nometnes mērķis ir vairot jauniešu un viņu ģimeņu empātiju un izpratni par citiem bērniem, kurus neaudzina viņu vecāki, veicināt jauniešu no aprūpes iestādēm integrāciju un sadarbības prasmju apguvi ar citiem jauniešiem un pieaugušajiem.

Nometne jauniešiem ir iecerēta kā 5 dienu piedzīvojums ar ekskursijām, pārgājieniem dabā, laivu braucieniem un zirgu izjādēm, dažādām radošām, izzinošām un sportiskām nodarbībām, kā arī jaunu draugu iepazīšanu.

Nometne tiek finansēta ESF projekta “Atver sirdi Zemgalē” ietvaros, nodrošinot ēdināšanu, izmitināšanu un nometnes aktivitātes. Vecākiem/likumiskajiem pārstāvjiem pašiem jaunieši ir jāaizved uz nometnes norises vietu nometnes pirmajā dienā un jāpaņem pēdējā.

Lai reģistrētu savu jaunieti nometnei vecākam/audžuvecākam jāaizpilda dalībnieka pieteikuma anketa ŠEIT. Apstiprinājumu vai noraidījumu dalībai un nometnes dokumentus (līgumu, iekšējās kārtības noteikumus, līdzi ņemamo lietu sarakstu u.c.) saņemsiet uz reģistrācijā norādīto e-pastu divu nedēļu laikā. Vietu skaits nometnē ir ierobežots.

Ilva Kalnāja, projekta “Atver sirdi Zemgalē” komunikāciju speciāliste t.28814226, e-pasts ilva.kalnaja@zpr.gov.lv

Vairāk par integrējošām nometnēm: Integrējošas nometnes bērniem, kas aug ģimenēs un aprūpes iestādēs


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas