Piektdiena, 02. Decembris, 2022. Meta, Sniedze

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicinām piedalīties Bauskas novada svētku gājienā „Kādi viesi šai sētā!”


Aicinām piedalīties Bauskas novada svētku gājienā „Kādi viesi šai sētā!”2015.07.09 Komentāri (0) Aicinām piedalīties Bauskas novada svētku gājienā „Kādi viesi šai sētā!”

VI novada svētki „Skaista mana tēva sēta” Bauskā norisināsies no 31.jūlija līdz 2.augustam. Šī gada svētki, iecerēti latviskām noskaņām caurvīti – skaists un sakopts pagalms vienmēr bijis saimnieku lepnums un gods.

Viens no krāšņākajiem svētku elementiem, līdzīgi kā iepriekšējos gados, būs tradicionālais gājiens. Pērn svētku gājienā „Plūdoņa noskaņās” piedalījās 39 kolektīvi, tostarp četras delegācijas no Bauskas novada sadraudzības pilsētām Gruzijā, Lietuvā, Polijā un Zviedrijā delegācijas.

Šī gada svētku gājiens „Kādi viesi šai sētā!”, atklājot ideju par latviešu sētu, kurā satiekas dažādi laikmeti – pagātne, tagadne un nākotne, 1.augustā plkst.18.30 sāksies Korfa dārzā, un virzīsies pa Kalna ielu līdz Rātslaukumam. Gājienā aicināti piedalīties iedzīvotāji, uzņēmēji, iestāžu kolektīvi, un ikviens, kas ar savu klātbūtni vēlas to bagātināt, vienlaicīgi izbaudot kopā būšanas prieku jautrā un radošā gaisotnē! Līdzīgi kā iepriekšējā gadā, arī šoreiz gājiena dalībnieku vizuālais noformējums, atraktivitāte un izdoma tiks vērtēti, un interesantāko ideju autori saņems Bauskas novada domes pārsteiguma balvas!

Dalību gājienam aicinām līdz 28.jūlijam pieteikt Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītājai Aijai Spriņķei pa tālruni 639 63975.

Bauskas novada svētku porgramma skatāma ŠEIT. Pievienojies arī svētku īpašajai vietnei draugiem.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas