Sestdiena, 28. Maijs, 2022. Vilhelms, Vilis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicinām iedzīvotājus būt uzmanīgiem


Aicinām iedzīvotājus būt uzmanīgiem - ietves un ceļi ir slideni2022.01.25 Komentāri (0) Aicinām iedzīvotājus būt uzmanīgiem - ietves un ceļi ir slideni

Šādos mainīgos laika apstākļos, kad dienas gaitā temperatūra ir virs nulles, bet vakarpusē zem, uz ietvēm un ceļa braucamās daļas veidojas ledus. Diemžēl, bet šādos laika apstākļos ceļu kaisīšana ar reģentiem (pretslīdes materiāliem) un tīrīšana ir mazāk efektīva, un, turpinoties šādu laika apstākļu mijiedarbībai, ceļi un ietves var atkārtoti apledot arī pēc apstrādes ar reaģentiem, kuri,  īpaši šādos laika apstākļos, efektivitāti zaudē ļoti ātri.

Atbildīgie dienesti veic regulāru ietvju un ceļa segumu apstrādi ar reģentiem. Aicinām iedzīvotājus būt uzmanīgiem - pārvietoties apdomīgi un autovadītājus aicinām būt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot piesardzīgu distanci, kā arī plānot papildu laiku ceļā.

 

 

Aicinām autovadītājiem par slideniem un sniegotiem ceļu posmiem, lūzušiem kokiem un citiem sarežģījumiem valsts autoceļu tīklā, aicinām informēt, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma kontos sociālās saziņas tīklos.


Par Bauskas pilsētas pārraudzībā esošo teritoriju slideniem un sniegotiem ceļa posmiem aicinām zvanīt uz SIA “Vides serviss” diennakts tālruni 63922713 vai pašvaldības speciālistam pa tālr. 65795180, aplikācijā Mobio vai sociālās saziņas kanālos. 


Iecavas, Rundāles un Vecumnieku apvienību teritorijās, kā arī pagastu teritorijās - apvienību vai pagastu nodaļu vadītājiem, aplikācijā Mobio vai sociālās saziņas kanālos.
 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas