Pirmdiena, 15. Augusts, 2022. Dzelde, Zelda, Zenta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicinājums mācību iestādēs atzīmēt Eiropas dienu


Aicinājums mācību iestādēs atzīmēt Eiropas dienu2019.03.06 Komentāri (0) Aicinājums mācību iestādēs atzīmēt Eiropas dienu

Šogad atzīmēsim 15 gadus kopš iestāšanās Eiropas Savienībā, un jau piecus gadus mūsu valūta ir eiro. Lai nostiprinātu jauniešos piederības sajūtu Eiropas valstu saimei un atgādinātu par demokrātiskajām vērtībām, ko ikdienā baudām kā ES dalībvalsts pilsoņi, aicinām jūsu mācību iestādē un bibliotēkā atzīmēt 9. maiju – EIROPAS DIENU.  9.maijā par tradīciju ir kļuvis Eiropas Eksāmens, kurā ikviens var apliecināt un vairot izpratni un zināšanas par Eiropas Savienību. 2018. gadā piedalījās jau teju 17 000 dalībnieki. Pateicoties jūsu ikdienas darbam, visaktīvākie Eiropas Eksāmena dalībnieki ir tieši skolēni! Iespējams, ka tieši jūsu skolas skolēni uzrādīja augstākos rezultātus un saņēma balvas! Turpinām šo tradīciju arī šogad un kopā ar 2017.Gada Eiropas cilvēks Latvijā, tenisisti Aļonu Ostapenko aicinām piedalīties Eiropas Eksāmenā. 

 

No 6.marta līdz 6.maijam aicinām pieteikt skolu dalībai Eiropas Eksāmenā (EE) http://ej.uz/piesaki_skolu_EE  Katru nedēļu reģistrētajām skolām notiks balvu izloze. Balvās - kafijas krūzīšu komplekts un saldumu grozs. Atgādinām, ka šī reģistrācija ir brīvprātīga, jo 9.maijā no plkst. 8.00 līdz 21.00 jebkurš interesents var piedalīties Eiropas Eksāmenā.

 

Vairāk informācija: ŠEIT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas