Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina uzņēmējus uz tiešsaistes pasākumu „DIH kā MVU digitālās transformācijas veicinātājs”


Aicina uzņēmējus uz tiešsaistes pasākumu „DIH kā MVU digitālās transformācijas veicinātājs”2021.03.30 Komentāri (0) Aicina uzņēmējus uz tiešsaistes pasākumu „DIH kā MVU digitālās transformācijas veicinātājs”

Elektronikas un datorzinātņu institūts organizē tiešsaistes pasākumu 15. aprīlī uzņēmumiem, īpaši mazajiem un vidējiem, kuri strādā ražojošajās nozarē – „DIH kā MVU digitālās transformācijas veicinātājs” DIH-World Community Days ietvaros.  Virtuālās tikšanās laikā ar Eiropas un Latvijas ekspertiem, uzņēmējiem būs iespēja saņemt apkopotu informāciju par industrijas 4.0 attīstības un ietekmes tendencēm, Digitālās inovācijas centra atbalsta mehānismiem – finansējums, pieredzes stāsti, konkurentspējas celšana un citi temati. 

Uzņēmējdarbības vide kļūst piesātinātāka, tāpēc nepieciešamība pēc ātruma jeb digitalizācijas iesaistes tiecas pieaugt. „Eiropas līmenī Digitālās inovācijas centrs ir serviss uzņēmumiem, lai palīdzētu biznesam augt arvien straujāk un parādītu, ka ir iespējams saimniekot viedāk, proti, efektīvāk un ilgtspējīgāk, “ stāsta EDI direktors M.Greitāns. Digitālās transformācijas procesā īpaši nozīmīgi ir mazie un vidējie uzņēmēji, it īpaši ražojošajās nozarēs, jo tie ir viens no būtiskākajiem dzinējspēkiem jebkurā ekonomikā viscaur Eiropā.  

15. aprīļa pasākumā no plkst. 10:00 līdz 13:00 tiksies gan augsta līmeņa zinātnieki, gan pieredzējuši uzņēmēji, piemēram, pārstāvji no „FundingBox”, zinātņu doktori no Elektronikas un datorzinātņu institūta un citi. Ikviens no runātājiem dalīsies ar savām zināšanām un pieredzi, uzstājoties ar prezentāciju. Stāsti būs praktiski un ikdienā noderīgi, lai uzņēmējiem būtu skaidri iezīmētas atbalsta iespējas un potenciālie finansējuma iegūšanas avoti, kā arī izpratne par industrijas 4.0 nozīmi šodienas uzņēmējdarbībā. Pasākuma noslēgumā ir plānota paneļdiskusija, kur noskaidrosim, kādi ir „Uzņēmuma izaugsmes ABC”. Ekspertu klātesamība ļaus interesantiem brīvi uzdot savus jautājumus, lai nepastarpināti noskaidrotu sev būtisko. 

Dalība pasākumā ir bez maksas un aicināts reģistrēties ir ikviens uzņēmējs, kuram ir interese attīstīties.

Plašāk informācija par dienas kārtību ŠEIT.
Reģistrācija: https://ej.uz/MVU_transformacija 

Iniciatīvas ideja: DIH-WORLD 

Informatīvs plakāts, kurā tekstuālā veidā izvietota informācija par tiešsaites pasākumu. Lieliem burtiem izcelts uzraksts Uzņēmumu transformācija. Tāpat te minēts pasākuma norises datums, galcēnās tēmas, kā arī organizatoru logo.

Pasākuma rīkotāji: Elektronikas un datorzinātņu institūts

Pasākums top sadarbībā ar: H2020 projekta „DIH-World – Accelerating deployment and matureness of DIHs for the benefit of Digitisation of European SMEs”

 

Dr. Kaspars Ozols | Direktora vietnieks attīstības jautājumos
EDI - Elektronikas un datorzinātņu institūts


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas