Sestdiena, 25. Jūnijs, 2022. Maiga, Milija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina uzņēmējus pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienās Zemgalē 2016”


Aicina uzņēmējus pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienās Zemgalē 2016”2016.02.22 Komentāri (0) Aicina uzņēmējus pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienās Zemgalē 2016”

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju aicina pieteikties uzņēmējus dalībai “Uzņēmēju dienās Zemgalē 2016”, kas notiks no 29. līdz 30. aprīlim Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, Kronvalda ielā 24.

Pasākuma ietvaros plānots sapulcināt vairāk nekā 140 dalībniekus gan no Zemgales reģiona, gan visas Latvijas, lai iepriecinātu, izklaidētu un informētu par saviem sasniegumiem aptuveni 10 000 apmeklētāju. “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2016” ietvaros tiks rīkota izstāde, kur būs iespēja iepazīties ar ražotāju jaunāko produkciju un pakalpojumu sniedzēju daudzveidīgo piedāvājumu gan atsevišķos uzņēmumu stendos, gan novadu un pilsētu pašvaldību organizētos kopstendos, tādējādi apmeklētājiem sniedzot plašu pārskatu par notiekošo visā Zemgalē. Tāpat pašu mājās būs iespēja aplūkot apvienoto Zemgales reģiona tūrisma stendu, kas pabijis starptautiskās izstādēs, informējot apmeklētājus par vērienīgajām tūrisma iespējām Zemgalē.

Par pasākuma neatņemamu sastāvdaļu ir kļuvis biznesa iespēju forums, kas šogad tiks rīkots sadarbībā ar laikrakstu “Dienas Bizness”. Foruma laikā uzņēmējiem būs iespēja uzzināt vairāk par tādiem aktuāliem tematiem kā, piemēram, eksporta veicināšana, eksporta iespējas Vācijas un citu valstu tirgos, iegūstot informāciju nepastarpināti no attiecīgo valstu tirdzniecības un rūpniecības kameru un vēstniecību pārstāvjiem.

Līdztekus uzņēmējdarbības attīstībai veltītām aktivitātēm apmeklētājus priecēs kultūras programma, kuras ietvaros notiks dažādas zīmola “Latvijas Labums” aktivitātes, tostarp Zemgales reģiona tautastērpu parāde, Latvijas dizaina modes demonstrācijas, kā arī Zemgales novadu kolektīvu uzstāšanās. Pie izstāžu zāles notiks “Latvijas Labums” produktu degustācijas mājražotāju un amatnieku tirdziņa ietvaros. Alus cienītājiem būs iespēja nobaudīt Zemgalē darīto alu īpaši izveidotā “Zemgales alus sētā”.

Ikviens uzņēmējs tiek aicināts savu dalību pieteikt e-pastā jelgava@chamber.lv vai zvanot pa tālruni 63027207 vai 28646086.

Pieteikumus uzņēmēju, mājražotāju, amatnieku dalībai Bauskas novada kopstendā sūtīt uz e-pastu laila.stapkevica@bauska.lv vai zvanīt pa tālruni 63921942. 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas