Ceturtdiena, 28. Oktobris, 2021. Antoņina, Ninona, Ņina, Oksana

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina uzņēmējus piedalīties aptaujā


Aicina uzņēmējus piedalīties aptaujā2021.02.26 Komentāri (0) Aicina uzņēmējus piedalīties aptaujā

Rundāles novada Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centrs piedāvā Rundāles, Bauskas, Iecavas un Vecumnieku novada uzņēmējiem organizēt pārrunas ar Valsts ieņēmumu dienestu (VID) par šī brīža pieejamajiem atbalsta veidiem, lai palīdzētu tautsaimniecībā aktīvajiem iedzīvotājiem Covid-19 dēļ noteikto ierobežojumu laikā.
 

Izsaki savu viedokli par pārrunu nepieciešamību ar Valsts ieņēmumu dienestu,
aizpildot aptauju:  
www.visidati.lv/aptauja/1693534649

 

Joprojām ir spēkā virkne atbalsta pasākumu nodokļu jomā, kas stājās spēkā jau 2020. gada martā, pirmās ārkārtējās situācijas laikā, piemēram, nodokļu samaksas termiņa pagarināšana līdz trim gadiem, ātrāka PVN pārmaksas atmaksa, iespēja nemaksāt iedzīvotāju ienākuma nodokļa avansa maksājumus u.c.

Atbalsts (grants) apgrozāmo līdzekļu plūsmas nodrošināšanai. Valsts atbalsta programma, kam varēs pieteikties, tiklīdz Eiropas Komisija būs pieņēmusi lēmumu par atbalsta saderību ar Eiropas Savienības iekšējo tirgu.

Atbalsts algu subsīdijai. Pieejams uzņēmējiem, kuru ieņēmumi salīdzinājumā ar 2020. gada augusta, septembra, oktobra vidējiem ieņēmumiem samazinājušies vairāk nekā 20 % apmērā un kuru darbinieki (visi vai daļa) strādā nepilnu darba laiku. Uz atbalsta izmaksas brīdi uzņēmumam nedrīkst būt nodokļu parāds, kas pārsniedz 1000 eiro, ja par to nav noslēgts grafiks.

Atbalsts par dīkstāvi. Pieejams uzņēmējiem, kuru ieņēmumi salīdzinājumā ar 2020. gada augusta, septembra, oktobra vidējiem ieņēmumiem samazinājušies vairāk nekā 20 % apmērā un kuru darbinieki (visi vai daļa) atrodas dīkstāvē. Šis atbalsts pieejams arī pašnodarbinātajiem un patentmaksātājiem, kuru ieņēmumi salīdzinājumā ar 2020. gada augusta, septembra, oktobra vidējiem ieņēmumiem samazinājušies vairāk nekā 20 % apmērā.

Lai organizētu pārrunas ar VID speciālistiem, aicinām uzņēmējus izteikt savu viedokli par šādas tikšanās nepieciešamību, sazinoties ar Rundāles novada Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centra vadītāju Santu Švāģeri: e-pasts: santa.svagere@rundale.lv vai tālr. 28343312

Aptauja: www.visidati.lv/aptauja/1693534649

 

Santa Švāģere

Rundāles novada domes
Uzņēmējdarbības un kompetenču
attīstības centra vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas