Piektdiena, 27. Janvāris, 2023. Ildze, Ilze, Izolde

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina uz Zoom tiešsaites semināru par dažādību darba vidē un kustību „Dažādībā ir spēks”


Aicina uz Zoom tiešsaites semināru par dažādību darba vidē un kustību „Dažādībā ir spēks”2021.02.09 Komentāri (0) Aicina uz Zoom tiešsaites semināru par dažādību darba vidē un kustību „Dažādībā ir spēks”

Aicinu Jūs visus uz šī gada pirmo Dialoga platformas* tikšanos, kas notiks 24.02.2021. no plkst. 10.00 - 12.00 platformā Zoom. Šoreiz kopā ar dažādības vadības eksperti Rasmu Pīpiķi runāsim par dažādību darba vidē un kustību „Dažādībā ir spēks”. Saite uz tikšanos tiks nosūtīta tikai reģistrētiem lietotājiem. Lai reģistrētos, lūdzu līdz 22.02.2021. plkst. 17.00 aizpildīt dalības anketu:  https://forms.gle/xZucmTniSNLSsZ8P7

Iespējams daudzi no Jums ir dzirdējuši vārdu salikumu „dažādības vadība”, aizdomājoties, vai tam ir kāds sakars ar manu organizāciju vai uzņēmumu. Kā norāda R.Pīpiķe: „Dažādības vadība ir organizāciju vadītāju rīcība, kas vērsta uz to, lai piesaistītu talantus savai organizācijai, kā arī, lai veidotu iekļaujošu un atbalstošu darba vidi, kuras ietvaros tiek novērtēts ikviens darbinieks, neskatoties uz viņu individuālo identitāti un atšķirībām.”

 

Vai Jums ir atbildes uz šiem izaicinājumiem savā darba vidē - sadarbībā ar kolēģiem, sadarbībā ar klientiem un pats galvenais - attieksmē pašam pret sevi?

Dialoga platformas laikā:

  • runāsim par dažādību un ieskatīsimies, kas aiz tās slēpjas;
  • uzzināsim par kustību „Dažādībā ir spēks" un darba devēju pašnovērtējumu, kuram būs iespēja pieteikties jau pavisam drīz;
  • paplašināsim savas tolerances robežas.

 

* Dialoga platformas mērķis ir nodrošināt konsultatīva mehānisma starpsektoriālai sadarbībai izveidi, iesaistot pašvaldību, privātā sektora (uzņēmumu), valsts pārvaldes un nevalstisko organizāciju pārstāvjus, kas strādā migrācijas un imigrantu integrācijas jomā.

 

Sigita Zankovska-Odiņa
Biedrība “Patvērums “Drošā māja””
Dialoga platformas vadītāja
29172499, sigita.odina@gmail.com


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas