Sestdiena, 03. Decembris, 2022. Evija, Jogita, Raita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina uz vebināru „Vietējās sadarbības un iesaistes iespējas ilgtspējīgai virszemes ūdens resursu apsaimniekošanai”


Aicina uz vebināru „Vietējās sadarbības un iesaistes iespējas ilgtspējīgai virszemes ūdens resursu apsaimniekošanai”2021.02.10 Komentāri (0) Aicina uz vebināru „Vietējās sadarbības un iesaistes iespējas ilgtspējīgai virszemes ūdens resursu apsaimniekošanai”

Uzsākot mazo grantu programmu, lai sniegtu ieguldījumu virszemes ūdeņu kvalitātes uzlabošanā Lielupes baseina apgabalā, aicinām uz informatīvo semināru „Vietējās sadarbības un iesaistes iespējas ilgtspējīgai virszemes ūdens resursu apsaimniekošanai”, kas notiks ZOOM tiešsaistes platformā š.g. 5. martā, plkst. 15.00-17.00.

Seminārs tiek rīkots, īstenojot LIFE programmas projektu „Latvijas upju baseinu apsaimniekošanas plānu ieviešana laba virszemes ūdens stāvokļa sasniegšanai” jeb – LIFE GoodWater IP.

Semināra mērķis – ilgtspējīgai ūdens objektu apsaimniekošanai veicināt vietējo iniciatīvu grupu sadarbību un informēt par iespējām pieteikt savu ideju, lai saņemtu  mērķtiecīgu finansiālu atbalstu, savā pašvaldībā risinot ūdens piesārņojuma problēmu ar zemu izmaksu iniciatīvām un pasākumiem (mazo grantu).

Semināra dienaskārtība:

  • ieskats par projektu LIFE GoodWater IP, tā mērķiem un aktivitātēm/ Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs;
  • Auces upe un Saukas ezers – 2020. gada izpēte un 2021. gadā plānotais/ Latvijas Universitātes Bioloģijas institūts;
  • mazo grantu programma – tās mērķi,  atbalstāmās aktivitātes, pieejamais finansējuma apjoms un noteikumi/ Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs;
  • atvērta diskusija un jautājumi par mazo grantu programmu un citiem jautājumiem.

Uz semināru aicinām Lielupes baseina apgabala nevalstiskās organizācijas, attīstības biedrības, lauku partnerības, kopienu pārstāvjus, zemes īpašniekus, vides draugus un aktīvistus, kā arī pašvaldību pārstāvjus un ikvienu interesentu. Lūgums reģistrēties semināram līdz 2021. gada 1. martam, aizpildot tiešsaistes reģistrācijas anketu. Reģistrētie dalībnieki saņems saiti uz semināru un precizēto dienaskārtību.

 

Dace Strigune
Baltijas Vides Forums
Projektu koordinatore/ sabiedrisko attiecību speciāliste
www.bef.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas