Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina uz “Reģionālo ideju darbnīcu: Zemgales demogrāfiskais portrets” Rožmalās


Aicina uz “Reģionālo ideju darbnīcu: Zemgales demogrāfiskais portrets” Rožmalās2019.09.06 Komentāri (0) Aicina uz “Reģionālo ideju darbnīcu: Zemgales demogrāfiskais portrets” Rožmalās

Valsts pētījumu programmas projekts “DemoMig” un Zemgales plānošanas reģions aicina uz “Reģionālo ideju darbnīcu: Zemgales demogrāfiskais portrets”, kas 24. septembrī notiks Bauskas novada Ceraukstē, atpūtas kompleksā ROŽMALAS,  Nameju iela 2. Reģionālās ideju darbnīcas ieguvumi balstās uz pētnieku, reģiona iedzīvotāju, pašvaldību pārstāvju un uzņēmēju diskusiju un vajadzību apzināšanu.

Darbnīca tiek rīkota pētījuma “Ilgtspējīgas un saliedētas Latvijas sabiedrības attīstība: risinājumi demogrāfijas un migrācijas izaicinājumiem” ietvaros. 

Pētījumu, izmantojot inovatīvu starpdisciplināru pieeju, īsteno atzīti demogrāfijas, ģeogrāfijas, socioloģijas, izglītības, ekonomikas, tūrisma un migrācijas jomas eksperti, kas pārstāv Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāti, Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāti, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju un Latvijas Lauksaimniecības universitāti.

Projekta vadītāja Prof. Zaiga Krišjāne. Aicinām zemgaliešus piedalīties ideju darbnīcā, lai kopīgi ar pētniekiem apspriestu tādus jautājumus kā sabiedrības novecošanās, talantu migrācija, izglītība un inovācijas, un citus reģiona attīstībai aktuālos jautājumus.

 

PIETEIKŠANĀS - ŠEIT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vairāk uzziņai:
Zemgales plānošanas reģiona Uzņēmējdarbības centra vadītāja,

Mairita Pauliņa, Tel. 63028454; +371 29578343 E-pasts: mairita.paulina@zpr.gov.lv

Zemgales plānošanas reģiona Remigrācijas koordinatore,
Anete Spalviņa, Tel. +371 22338666 E-pasts: anete.spalvina@zpr.gov.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas