Trešdiena, 08. Februāris, 2023. Aldona, Česlavs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina uz reģionālo gadatirgu “CITS BAZĀRS”, kur pulcēsies 32 skolēnu mācību uzņēmumi no 11 Latvijas skolām


Aicina uz reģionālo gadatirgu “CITS BAZĀRS”, kur pulcēsies 32 skolēnu mācību uzņēmumi no 11 Latvijas skolām2020.02.11 Komentāri (0) Aicina uz reģionālo gadatirgu “CITS BAZĀRS”, kur pulcēsies 32 skolēnu mācību uzņēmumi no 11 Latvijas skolām

“Biznesa Vēstniecība” sadarbībā ar Mārupes Valsts Ģimnāziju, Jaunmārupes pamatskolu un Junior Achievement Latvija 15. februārī  no plkst. 11.00 - 14.00 rīko skolēnu mācību uzņēmumu reģionālo gadatirgu "CITS BAZĀRS", kurā piedalīsies skolēnu mācību uzņēmumi no Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas, Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas, Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas, Āgenskalna Valsts Ģimnāzijas, Iecavas vidusskolas, Tukuma 3. pamatskolas, Īslīces pamatskolas, Madonas pilsētas vidusskolas un Mārupes Valsts ģimnāzijas, Jaunmārupes pamatskolas, Mārupes pamatskolas.

 

 

 

Būs iespēja iegādāties dažādus skolēnu veidotos izstrādājumus – unikālu dizainu apģērbus un aksesuārus, dažādas tradicionālas ēdamlietas netradicionālā izpildījumā – čilli mērcītes, cepumus, šokolādes ar kaņepju sēklām, ābolu čipsus, kaltētus augļus un ogas, karameles un netradicionālus ievārījumus, kā arī citas interesantas lietas. Vairāki skolēnu uzņēmumi veido savu produkciju saskaņā ar videi draudzīgāku domāšanu un pielieto dažādus inovatīvus risinājumus ražošanā.

Gadatirgus laikā skolēnus vērtēs kompetenta žūrija – uzņēmēju pārstāvji no SIA “Silja”, Starptautiskā lidosta “Rīga”, SIA “Latvijas aptieka”, pašvaldības pārstāvji no Mārupes novada domes un NVO pārstāvji no “Pierīgas Partnerības”. Pasākuma laikā visi apmeklētāji varēs balsot par tīkamāko skolēnu mācību uzņēmumu, kas arī saņems balvu no “Biznesa Vēstniecības”.

Laipni aicinām vietējos iedzīvotājus un Mārupes viesus, lai atbalstītu skolēnus un iegādātos lieliskus, unikālus pašdarinājumus un atbalstītu skolēnu pirmos soļus biznesā!

 

Avots: "Biznesa vēstniecība"


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas