Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina uz PRESES KONFERENCI


Aicina uz PRESES KONFERENCI2015.05.15 Komentāri (0) Aicina uz PRESES KONFERENCI

Bauskas novada pašvaldība aicina uz preses konferenci par vienpusēji sniegto un sagrozīto informāciju 2015.gada 12.maija laikraksta „Diena” publikācijā „Pašvaldību stūrē kā privātuzņēmumu”.

Jau ilgstošā laika periodā laikraksta „Diena” žurnālistes Kristīnas Putincevas sagatavotajās publikācijās paustais viedoklis maldina sabiedrību un diskreditē Bauskas novada pašvaldības darbu.  Ir skaidri saskatāmas pazīmes, ka šīs publikācijas tiek izmantotas kā instruments iekšējās politiskās cīņās Bauskas novada domē, tiešā veidā skarot arī pašvaldības vadību, Bauskas novada administrācijas darbu un darbiniekus.

Arī 2015.gada 12.maija laikrakstā „Diena” publicētajā žurnālistes Kristīnas Putincevas publikācijā „Pašvaldību stūrē kā privātuzņēmumu” sniegtā informācija balansē uz melu, puspatiesību un sagrozītu faktu robežas. Lai sniegtu patieso situācijas izklāstu un atspēkotu publikācijā pausto sagrozīto informāciju, aicinām Jūs ierasties uz preses konferenci, kas notiks šo piektdien, 15.maijā, plkst.11:00 Bauskas novada domē, Uzvaras ielā 1, Bauskā, 3.stāva konferenču zālē.

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Šomina
sabiedrisko attiecību speciāliste
Pašvaldības iestāde "Bauskas novada administrācija"
tālr. 63963975, mob.t. 26591209
ieva.somina@bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas