Sestdiena, 28. Maijs, 2022. Vilhelms, Vilis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina uz pastaigu pa Bausku un diskutēt par iesaisti lēmumu pieņemšanā


Aicina uz pastaigu pa Bausku un diskutēt par iesaisti lēmumu pieņemšanā2022.02.11 Komentāri (0) Aicina uz pastaigu pa Bausku un diskutēt par iesaisti lēmumu pieņemšanā

Biedrība "Jaunatne smaidam" 18. februārī no plkst. 14.30 līdz 16.30 organizē pastaigu - diskusiju jauniešiem par to, kā iesaistīties lēmumu pieņemšanas procesos savā pilsētā. Pasākumā aicināti piedalīties arī lēmumu pieņēmēji - deputāti, pašvaldības iestāžu un struktūrvienību darbinieki. Pasākums norisināsies brīvā dabā iepazīstot Bauskas pilsētu un sarunājoties par līdzdalības veidiem un jauniešu iespējām iesaistīties lēmumu pieņemšanā. Pastaigas laikā dalībnieki meklēs atbildes uz dažādiem jautājumiem, kopīgi pildīs izaicinājumus un savstarpēji iepazīsies. Noslēgumā dalībniekiem būs nodrošināta silta tēja un cienasts, lai pārrunātu gūtos iespaidus un atgūtu enerģiju. 

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Pieteikšanās līdz 17. februārim plkst. 16.00.  Informācija par tikšanās vietu tiks nosūtīta apstiprinātajiem dalībniekiem.

Pieteikšanās tiešsaistē - ej.uz/pastaigabauskā 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas