Pirmdiena, 15. Augusts, 2022. Dzelde, Zelda, Zenta

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina uz meistarklasi “Sviesta karamele”


Aicina uz meistarklasi “Sviesta karamele”2022.05.19 Komentāri (0) Aicina uz meistarklasi “Sviesta karamele”

Šo sestdien, 21. maijā, Bauskas muzejā no plkst. 11:00 līdz 13:00, radošajā darbnīcā bērniem būs iespēja uzzināt, kā top sviesta karamele - šis vienkāršais, saprotamais, bet gardais kārums. Meistarklasi vadīs Ieva Ozola, kuras mājražošanas uzņēmumā Bauskā, pēc Ievas radītas receptes, top - gardākā karamele pasaulē – ar mīlestību un labestību veidota, ar sirds siltumu izlolota. Sviesta karamele sastāv tikai no divām sastāvdaļām – sviesta un cukura, tas ir dabīgs produkts, bez konservantiem un krāsvielām. Aicinām kopā ar Ievu piedalīties gardā kāruma tapšanā.

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, bet darbnīcas tiks organizētas grupās ik pa pusstundai sākot no plkst. 11:00, 11:30, 12:00 un 12:30.

Bauskas muzejs pateicas Ievai Ozolai par personīgo iniciatīvu un ieguldījumu radošās darbnīcas organizēšanā ar mērķi vākt ziedojumus Ukrainas atbalstam.

Atgādinām, ka sākot ar aprīli līdz pat maija beigām Bauskas muzejā ir skatāma kolekcionāra Jāņa Bites rotaļlietu kolekcijas izstāde “Rotaļlietu stāsti” un sestdienās muzejā notiek bezmaksas radošas darbnīcas bērniem, kā arī izstādes apmeklējums sestdienās ir bez maksas, veicot ziedojumu Ukrainas atbalstam.

Pasākumu norises laikā apmeklētāji var tikt fotografēti un filmēti, fotogrāfijas un videomateriāls var tikt publicēts.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas