Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina uz mācībām par putnkopību un bioloģiskās daudzveidības uzturēšanu zālājos


Aicina uz mācībām par putnkopību un bioloģiskās daudzveidības uzturēšanu zālājos2021.07.02 Komentāri (0) Aicina uz mācībām par putnkopību un bioloģiskās daudzveidības uzturēšanu zālājos

Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centra Bauskas birojs organizēs mācības putnkopībā.

Mācības vistkopībā, zināšanu papildināšana ar apskates objektiem saimniecībā. Mācības paredzētas jūlija sākumā, tāpēc visiem, kam interesē šīs mācības, lūdzams sazināties ar konsultantiem.

Lai piedalītos mācībās, nepieciešams pierādīt iesaisti lauksaimniecībā un atbilstību mazās saimniecības statusam, tādēļ kopā ar pieteikuma anketu jāiesniedz D3 veidlapa no gada ieņēmumu deklarācijas vai gada pārskats par pēdējo noslēgto gadu. Ja saimnieciskā darbība netiek veikta un arī VPM netiek saņemti, jāiesniedz citi zemes izmantošanas tiesības vai iesaisti lauksaimniecībā apliecinoši dokumenti. Mācībās var piedalīties arī saimniecību īpašnieku ģimenes locekļi, ar kuriem ir kopīga mājsaimniecība. Mācību dalībniekiem mācību noslēgumā tiks izsniegti apliecinājumi par apgūto mācību kursu.

Pieteikšanās: 
Pa tālr. 20267734 vai e-pastā: kristaps.stallits@llkc.lv, tālr. 29180377 dace.grike@llkc.lv

Mācībām var pieteikties arī aizpildot aptauju: ŠEIT

Mācības tiek nodrošinātas Lauku attīstības programmas (LAP) investīciju pasākuma 2014. - 2020. gadam "Zināšanu pārnese un informācijas pasākumi" apakšpasākuma "Profesionālās izglītības un prasmju apguves pasākumi" ietvaros, LAD Līguma Nr. LAD131118/P44


Mācības ES nozīmes zālāju biotopu apsaimniekotājiem Vecumnieku novadā, Bārbelē

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Bauskas birojs aicina pieteikties uz mācībām lauksaimniekus, kas iesaistījušies pasākuma "Agrovide un klimats" aktivitātē "Bioloģiskās daudzveidības uzturēšana zālājos" (BDUZ) un, ja ir uzņemtas saistības par Eiropas Savienības nozīmes ilggadīgo zālāju biotopiem (kas ir 1. līdz 4. zālāju ražības klase), tad ne vēlāk kā saistību perioda otrajā gadā jāiegūst pamatiemaņas zālāju biotopu vai sugu dzīvotņu apsaimniekošanā, apmeklējot mācību kursus un iegūstot atbilstošu dokumentu.

Mācību struktūra: mācībās paredzētas gan teorētiskās, gan praktiskas nodarbības.

Mācību norises laiks: jūlijs.

Mācību norises vieta: Vecumnieku novads, Bārbeles pagasts, (Bārbeles tautas namā vai estrādē) un izbraukums uz praktisko nodarbību vietām ar savu transportu Vecumnieku novadā.

Mācību dalībnieku skaits grupā ir ierobežots. Dalība mācībās ir bez maksas.

Lūdzam obligāti pieteikties zvanot/rakstot un, nosaucot vārdu, uzvārdu, telefona numuru un e-pasta adresi, uz kuru tiks nosūtīta reģistrācijas veidlapa.

Pieteikšanās un vairāk informācija:

Kristaps Stallīts, tālr. 20267734, e-pasts: kristaps.stallits@llkc.lv
Dace Griķe, tālr. 29180377, e-pasts: dace.grike@llkc.lv

Pieteikties mācībām var arī aizpildot aptauju: ŠEIT

 

Ievērosim aktuālos covid19 nosacījumus!

Mācības tiek nodrošinātas Lauku attīstības programmas (LAP) investīciju pasākuma 2014. - 2020. gadam "Zināšanu pārnese un informācijas pasākumi" apakšpasākuma "Profesionālās izglītības un prasmju apguves pasākumi" ietvaros, LAD Līguma Nr. LAD131118/P44

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas