Sestdiena, 25. Jūnijs, 2022. Maiga, Milija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina uz labdarības „Auto – Foto orientēšanās” pasākumu


Aicina uz labdarības „Auto – Foto orientēšanās” pasākumu2021.08.10 Komentāri (0) Aicina uz labdarības „Auto – Foto orientēšanās” pasākumu

Biedrība „Laiks Jauniešiem”, sadarbībā ar Īslīces pagasta pārvaldi, 29.augustā aicina Latvijas iedzīvotājus iepazīt jauno apvienoto Bauskas novadu, piedaloties „Auto– Foto orientēšanās” pasākumā. Aktivitātes laikā iegūtie līdzekļi tiks novirzīti palīdzībai grūtībās nonākušajiem cilvēkiem labdarības maratona „Roku Rokā” ietvaros.

Pasākuma dalībniekiem būs jāatrod un jānofotogrāfējas pie kartē atzīmētiem kontrolpunktiem – interesantām un neparastām vietām jaunajā apvienotajā Bauskas novadā, kā arī jāveic dažādi jautri un atraktīvi papilduzdevumi.

„Auto- Foto orientēšanās” sākuma un noslēguma punkts ir Īslīces Kultūras nams (Bauskas novads, Īslīces pagasts, Rītausmas).

Sekmīgai „Auto- Foto orientēšanas” norisei katrai komandai ir nepieciešams uzlādēts viedtālrunis/planšetdators vai fotoaparāts.

Aicinām pasākuma dalībniekus būt atraktīviem un padomāt par automašīnas un komandas noformējumu, jo krāšņākajām un interesantākajām komandām ir paredzēti papildus punkti, kā arī īpašas balvas no pasākuma sadarbības partneriem.

Komandas tiek aicinātas pieteikt ne vairāk kā piecus dalībniekus. Plānots, ka pasākums ilgs aptuveni 4 - 5 stundas, mērojamā distance lēšama ap 150 km.

Dalības maksa pasākumam ir noteikta ziedojumu veidā, kas tiks novirzīti labdarības maratonam „Roku Rokā”, kurā jaunatnes organizācija „Laiks Jauniešiem” sniedz palīdzību grūtībās nonākušiem līdzcilvēkiem.

Dalībnieku reģistrācija jau ir sākusies un turpināsies līdz 27. augusta plkst. 20.00 biedrības mājaslapā www.laiksjauniesiem.lv - sadaļā „Auto- Foto orientēšanās". Pēc pieteikuma anketas saņemšanas ar Jums sazināsies pasākuma vadītājs.

Informējam, ka katrs „Auto – Foto orientēšanās” dalībnieks pilnībā atbild par savu rīcību pasākuma laikā, tās izraisītajām sekām un nodarītajiem zaudējumiem sev un trešajām personām.

Vairāk informācijas un jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar biedrības „Laiks Jauniešiem” vadītāju – Gintu Jankovski (+371 28 646 934) vai info@laiksjauniesiem.lv.


Gints Jankovskis
Biedrības „Laiks Jauniešiem” valdes priekšsēdētājs

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas