Piektdiena, 30. Septembris, 2022. Elma, Elna, Menarda

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina uz kursiem par digitālā mārketinga pamatiem Bauskā


Aicina uz kursiem par digitālā mārketinga pamatiem Bauskā2019.04.18 Komentāri (0) Aicina uz kursiem par digitālā mārketinga pamatiem Bauskā

Digitālā mārketinga zināšanas kļuvušas par neatņemamu veiksmīgas uzņēmējdarbības sastāvdaļu. Tieši tādēļ uzsākam Latvijas tūri, apciemojot dažādas Latvijas pilsētas un daloties digitālajās zināšanās ar visiem interesentiem un mārketinga entuziastiem! Digitālā mārketinga pamati kurss ir piemērots iesācējiem bez iepriekšējas pieredzes digitālajā mārketingā. Ja Tev ir savs uzņēmums, projekts vai tikai uzsāc savas pirmās gaitas mārketinga speciālista/vadītāja/entuziasta lomā, tad apmācības būs kā radītas Tev!

Apmācību laikā Tu iepazīsies ar digitālā mārketinga kanāliem un to izmantošanas iespējām, apgūsi dažādus vērtīgus bezmaksas digitālā mārketinga rīkus, iemācīsies nospraust stratēģiskus mārketinga mērķus, analizēt konkurentus.

 

 

Apmācību programma:

Digitālā mārketinga kanāli

  • Google Analytics
  • Google Ads
  • SEO
  • Sociālo mediju komunikācija
  • Sociālo mediju reklāma
  • Satura mārketings
  • E-pasta mārketings

2. Konkurentu izpēte
3. Digitālā mārketinga jēdzieni un to skaidrojumi (jēdzienus un to skaidrojumus trenere min pie mārketinga kanāliem, plānots arī detalizētāk iemācīties analizēt Facebook reklāmas rezultātus, Analytics rezultātus u.c.)
4. Noderīgi bezmaksas konkurentu un industrijas izpētes  rīki
5. Mārketinga mērķu definēšana un izmērīšana
6. Praktiski ieteikumi un biežāk pieļautās kļūdas no treneres pieredzes (šīs kļūdas un ieteikumus trenere min pie mārketinga kanāliem, lai līdz ar teoriju būtu arī praktiski piemēri)

 

Nedaudz par kursa lektori:

Evita četru gadu laikā attīstījusi savas digitālā mārketinga prasmes vadot vietēja un starptautiska līmeņa klientu mārketinga projektus, attīstot savu projektu TripThis, kā arī šobrīd Evita ir digitālā mārketinga vadītāja uzņēmumos Infinitum Agency un DigitalJourney.  Evita guvusi pieredzi uzstājoties dažādos publiskajos pasākumos par digitālā mārketinga tēmām, piemēram, Sociālās uzņēmējdarbības hakatonā, Valsts reģionālās attīstības aģentūras organizētajos pasākumos jaunajiem uzņēmējiem, Eiropas Savienības mājā, Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras pasākumos u.c.

Maksa par kursiem ir 80 EUR (iekļauts PVN) (vietu skaits ir ierobežots!) Biļetes var iegādāties: ŠEIT

 

Kursa atsauksmes:

“Uzzināju par daudziem noderīgiem bezmaksas izpētes rīkiem.” Santa Pētersone, A/S Delfi.
“Pasniedzējas piemēri no dzīves, ka arī ieteikti digi mārketinga rīki.” Olga Kučmasova.
“Esmu ļoti pateicīga par Evitas kvalitatīvo darbu, auditorijā bija dažāda līmeņa sapratne un zināšanas par digitālo mārketingu, bet kurss bija ieguvums ik vienam! Pirms tam pazinu tikai digitālo mārketingu no sociālo tīklu puses, pēc kursiem varu teikt, ka varu nezinātājam pastāstīt arī SEO un Google Analytics pamatprincipus. Uzzināju dažādus tips & hacks par digitālā mārketinga kanāliem, interesantus rīkus un jaunākās tendences!” Maija Jansone.
“Atmosfēra un man pilnīgi jaunas lietas izskaidrotas vienkāršā, saprotamā valodā.” Elita Paršonoka.

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas