Trešdiena, 30. Novembris, 2022. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina uz Bauskas novada darba devēju un uzņēmējdarbības atbalsta līderu domnīcu


Aicina uz Bauskas novada darba devēju un uzņēmējdarbības atbalsta līderu domnīcu2021.02.19 Komentāri (0) Aicina uz Bauskas novada darba devēju un uzņēmējdarbības atbalsta līderu domnīcu

Šī gada 12. martā no plkst.11.00 līdz 14.00 tiešsaistē norisināsies Latvijas Darba devēju konferederācijas (LDDK) organizētā Bauskas novada darba devēju un uzņēmējdarbības atbalsta līderu domnīca DARBA DEVĒJU MEET-UP ar mērķi veicināt iesaisti un viedokļu apmaiņu par uzņēmējdarbības videi būtiskiem jautājumiem. 

Aicinām uzņēmējus piedalīties tiešsaistes diskusijā par uzņēmējdarbības vidi un praktiskā seminārā „Jaunā darba vide” par aktuālām tēmām.
Pasākuma programma ŠEIT

Dalībnieku reģistrācija pasākumam: https://ej.uz/meetup_Bauska

Pasākuma ietvaros iecerēts:

  • izzināt uzņēmēju, pašvaldību līderu, biznesa atbalsta organizāciju viedokļus par uzņēmējdarbības vidi un sociālo dialogu,
  • pārrunāt makroekonomikas tendenču ietekmi uz reģioniem,
  • pārrunāt par uzņēmēju atbalstu Covid laikā,
  • stāstīt par LDDK iespējām darba devēju atbalstam,
  • praktisks seminārs par darba vides pielāgošanu Covid laikā, jaunām darba organizācijas formām, mācībām darba vidē, nozaru koplīgumiem un ES fondu iespējām (skatīt pielikumā).

Pasākuma tiešsaistes platformā Zoom saite: https://us02web.zoom.us/j/89389132306

Zoom lietošanas īsa instrukcija ŠEIT.

Seminārs ir aktuāls, ja esi uzņēmumā atbildīgs par darba drošību un aizsardzību, personāla atlasi un vadību, uzņēmuma vadītājs un darbojies uzņēmējdarbības vidē.

Pēc semināra saņemsiet noderīgu/praktisku informāciju prezentāciju veidā, sertifikātu par semināra noklausīšanos (pēc vajadzības, sertifikātam jāpiesakās), LDDK ekspertu kontaktus individuālu bezmaksas konsultāciju saņemšanai.

Latvijas Darba devēju konfederācija ir lielākā un ietekmīgākā darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijā. LDDK ir nacionāla līmeņa darba devēju pārstāvis, sociālekonomisko sarunu partneris Ministru kabinetam un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībai, pārstāv darba devēju intereses Saeimā. Vairāk informāciju par LDDK skatīt šeit: https://lddk.lv/par-lddk/

 

Ineta Jasmane
Latvijas Darba devēju konfederācija 

T. 67225162, Mob.: 26872172
 lddk@lddk.lvineta.jasmane@lddk.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas