Otrdiena, 20. Aprīlis, 2021. Mirta, Ziedīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina sūtīt savu sveicienu Dziesmu un deju svētku dalībniekiem


Aicina sūtīt savu sveicienu Dziesmu un deju svētku dalībniekiem2018.06.08 Komentāri (0) Aicina sūtīt savu sveicienu Dziesmu un deju svētku dalībniekiem

Ikviens Bauskas iedzīvotājs un pilsētas viesis aicināts novēlēt raitu soli un skaņu balsi dziesmu svētku dalībniekiem. 8. jūnijā veikalā Rimi Pionieru Bauskā, Pionieru ielā 2, plkst. 16.00 – 18.00 profesionālas komandas vadībā būs iespējams uzfilmēt video sveicienu savam mīļākajam deju kolektīvam, korim, mammai, kas piedalās Svētkos, vai ikvienam citam XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku dalībniekam.

Rimi Latvia sadarbībā ar TV3 nolēmuši izveidot īpašu video sveicienu Dziesmu un deju svētku galvenajiem varoņiem – dalībniekiem. Ikvienam, kurš vēlas nodot savu atbalstu Dziesmu un deju svētku dalībniekiem, ir šāda iespēja to nofilmēt piektdien, 8. jūnijā, Rimi Pionieru Bauskā, no plkst. 16.00-18.00. Dziesmu un deju svētku dalībniekiem video sveicieni tiks nodoti ar TV3 starpniecību.

Sveicieni tiks filmēti Rimi veikalā Bauskā, Pionieru ielā 2, kas uz Dziesmu un deju svētku laiku kļuvis par īpašu Dziesmu un deju svētku vēstniecību, tāpat kā Rimi veikali visā Latvijā. Vēstniecības sniegs aktuālāko informāciju par Svētku norisi, kā arī darbosies kā reģionālais centrs Svētku sajūtas radīšanai ikdienas apmeklētājiem. Katrā no Rimi vēstniecībām būs informatīvi Dziesmusvētku stendi  ar bezmaksas Svētku avīzēm, programmu, pastkartēm, Svētku suvenīriem, kā arī Svētkiem veltītu produktu līniju. Tos iegādājoties, 3 eiro centi no katra iepakojuma tiks novirzīti Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas mazo pacientu ērtību uzlabošanai un Dziesmusvētku sajūtas ienešanai slimnīcā.

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki, kas šoreiz notiek Latvijas valsts simtgades zīmē, Rīgu pieskandinās no 2018. gada 30. jūnija līdz 8. jūlijam. XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkus organizē Latvijas Nacionālais kultūras centrs, kas ir Kultūras ministrijas padotībā esošā valsts iestāde, atbalsta lieldraugi Swedbank, Elektrum, Latvijas Mobilais Telefons (LMT), kā arī atbalstītāji Rimi, Squalio, Circle K Latvia, KPMG, Wess.

 

Papildu informācija:
Inga Vasiļjeva
XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Inga.vasiljeva@lnkc.gov.lv, inga.vinga@gmail.com
29276111
www.lnkc.gov.lv

Dace Preisa
SIA Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja
Mob. tālr. 29136564
E-pasts: dace.preisa@rimibaltic.com


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas