Svētdiena, 26. Jūnijs, 2022. Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns, Ingūna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Aicina skolēnus tiešsaistē apmeklēt izglītības iestāžu virtuālās atvērto durvju dienas LTRK iespēju festivālā „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021”


Aicina skolēnus tiešsaistē apmeklēt izglītības iestāžu virtuālās atvērto durvju dienas LTRK iespēju festivālā „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021”2021.03.31 Komentāri (0) Aicina skolēnus tiešsaistē apmeklēt izglītības iestāžu virtuālās atvērto durvju dienas LTRK iespēju festivālā „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021”

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētas domi aicina 8., 9. klašu skolēnus un vidusskolēnus attālināti apmeklēt profesionālās un augstākās izglītības iestāžu virtuālās atvērto durvju dienas LTRK iespēju festivāla „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021” ietvaros, kas šī gada 22. un 23. aprīlī norisināsies speciāli izveidotā tīklošanās platformā un tiešraidē no studijas Jelgavā.
Pasākuma apmeklējums ir bez maksas.

Aicinām skolas, karjeras izglītības programmas ietvaros, ieplānot skolēniem virtuālo atvērto durvju dienu attālinātu apmeklējumu. Pasākums notiks 22. aprīlī no plkst. 12:00 līdz 14:00, to vadīs populārais TV raidījumu vadītājs Mārtiņš Spuris. Virtuālajām izglītības iestāžu atvērto durvju dienām skolēni varēs pieslēgties pasākuma norises platformā.

Pasākumā piedalīsies vairākas profesionālās un augstākās izglītības iestādes ar 15 līdz 20 minūšu prezentācijām, kam sekos jautājumi un atbildes. Skolēni pasākuma platformā jautājumus varēs uzdot komentāru veidā. Pirms pasākuma tiks publicēta detalizēta programma ar plānotajām prezentācijām un reģistrācijas saiti attālinātajam apmeklējumam. Lai pieslēgtos platformai, katram skolēnam būs jāreģistrējas ar savu e-pasta adresi.

Skolēniem dalība virtuālajās izglītības iestāžu atvērto durvju dienās ir iespēja iegūt informāciju par studiju programmas izvēli un nākotnes profesiju, uzzinot par mācību iestāžu piedāvājumu koncentrētās prezentācijās. 

Baiba Nolberga
Zemgales reģiona Jelgavas nodaļas vadītāja 
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas